Stále nebezpečne šarmantný Hugh Laurie v novom seriáli „Roadkill“

Streamovacia služba HBO GO ponúka svojím predplatiteľom nový seriál „Roadkill“ alebo aj „Cez mŕtvoly“. Seriál je zasadený do anglického prostredia, v štvordielnom seriáli si zahrá hlavnú úlohu herec Hugh Laurie.

Hugh Laurie sa preslávil najmä v seriály „Dr. House“, kde dokázal vyriešiť takmer každý problém so štipkou irónie. Známy je aj vďaka rodinnému filmu „Myšiak Stuart Little“, kde si zahral adoptívneho otca malého myšiaka. 

Nový fiktívny triler „Cez mŕtvoly“ je o energickom a charizmatickom politikovi menom Peter Laurence. Jeho profesionálny aj súkromný život sa vinou neprajníkov rozpadá. Zatiaľ čo sa na povrch dostávajú jeho škandály, on si bez pocitu viny ľútosti balansuje na hranici medzi úspechom a katastrofou. Tvrdohlavo si ide za svojím cieľom, aj keď sa ho snažia zničiť. Seriál ukazuje, že je ťažké utiecť spoločnosti a predovšetkým sebe semému pred svojou minulosťou. Či sa Peter Laurance dokáže zbaviť minulosti napriek tomu, že na neho na každom rohu čaká nepriateľ sa dozviete v novom seriáli.


HBO CZSK

Viac o téme: #BBC #cezmrtvoly #HBOGO #hughlaurie #Roadkill #seriál