Čo prináša druhá séria amerického seriálu „Kondor“?

Seriál „Kondor“, ktorý ponúka streamovacia služba HBO GO zverejnil svoju druhú sériu. Seriál je založený na románe „Six Days of Condor“ od Jamesa Gradyho a jeho filmovej adaptácii z roku 1975 „Three Days of Condor“, ktorú napísal Lorenzo Semple Jr. a David Rayfiel. Hlavnú postavu v seriáli hrá Max Irons.

Prvá séria z roku 2018 zachytáva Joeho útek z kancelárie, bojuje za životy iných, spoznáva kým vlastne je a čoho všetkého je schopný, aby zabránil dosiahnutiu vražedného cieľa, ktorý ohrozuje životy miliónov ľudí. Špionážny seriál sleduje analytika CIA Joeho Turnera, ktorý v jeden deň narazí na geniálny, ale životu nebezpečný plán. Po strýčkovej smrti sa Joe Turner musí vrátiť do komunity CIA vo Virgínii, aby vyhľadal ruského zradcu, ktorý má Boba na svedomí. Hlavný hrdina čelí svojej minulosti.

Fanúšikovia seriálu „Kondor“ si pochvaľujú viac prvú sériu. „Druhá séria nie je taká akčná, ubudlo mŕtvol a viac sa točí okolo rodinných a priateľských vzťahov, čo vedie k nie až tak pútavému deju,“ píšu fanúšikovia na ČSFD. „Našťastie sú tu stále momenty, ktoré dokážu nadchnúť,“ dodávajú. Dá sa teda povedať, že seriál „Kondor“ ponúka vzrušenie počas odhaľovania tajomstiev i typické problémy života.


HBO CZSK

Viac o téme: #2.séria #Kondor #seriál