Nová Bondovka má premiéru v apríli budúceho roku

Rok 2021 prinesie mnoho filmových noviniek, tešiť sa môžete aj na nového Jamesa Bonda s názvom „No Time to Die“.

Štúdio Metro Goldwyn Meyer, ktoré má film pod vedením rokovalo, že by James Bond nešiel klasicky do kín, ale dal by sa pozrieť na platformách Netflix a Apple. Cena licencie bola viac ako 600 tisíc miliónov, platformy však zaň ponúkli iba polovicu, ktorá prišla štúdiu malá, a tak sa bude dať film pozrieť tradične v kinách od 2. apríla 2021. Film bol už raz preložený kvôli pandémii koronavírusu, teraz sa presunul opäť, niektorí fanúšikovia žiadajú, aby sa film dal pozrieť online.

Film „No Time to Die“, 25. diel Jamesa Bonda je posledný pre herca Daniela Craiga, ako agenta britskej tajnej služby 007. Vo filme si James Bond užíva pokojný život na Jamajka potom, čo opustil aktívnu službu. Avšak jeho oddych netrvá dlho, keď sa objaví jeho starý priateľ Felix Leiter zo CIA so žiadosťou o pomoc. Začína sa misia na záchranu uneseného vedca.

Hlavnú úlohu si tradične zahrá herec Daniel Craig, uvidíte tiež hercov, ako Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch i Ben Whishaw. Novú Bondovku režíroval Cary Joji Fukunaga. Film bol nákladný a Hollywood očakáva rýchle vrátenie financií, avšak mnohé kiná sú kvôli pandémii zatvorené a filmová produkcia tak má červenú. Na 25. diel akčného Bonda sa oplatí čakať, dúfajme, že sa aprílová premiéra nebude opäť presúvať.


James Bond 007

Viac o téme: #007 #danielcraig #film #jamesbond #kino #notimetodie #novinka