Beáta Dubasová oslavuje 30. výročie sobáša novou skladbou.

Andrej Andrašovan

Legendárna slovenská speváčka Beáta Dubasová prichádza s novou skladbou „To všetko kvôli nám“, na ktorej spolupracovala s renomovanými hudobníkmi. Pri zrode tejto piesne stál Peci Uherčík a jeho brat Martin, ktorí v spolupráci s Ďurom Griglákom vytvorili hudobný podklad. Ten čakal na svoju príležitosť.

„K spolupráci na tejto skladbe, ktorá vznikala počas pandémie, ma oslovil gitarista Peter Peci Uherčík, s ktorým sa poznáme dlho. Poslal mi na vypočutie nejaké demo nahrávky a táto ma oslovila. Doma som si prešla všetky voľné texty ktoré mám odložené a zrazu som mala pred očami krásny text od Kataríny Malíkovej. Prekvapilo ma, že témou, pocitom, ale aj formou perfektne sedí k tejto melódii, ktorú ešte vhodne spoluautorsky a inštrumentálne doplnil skvelý Fero Griglák“ začala rozprávanie Beáta, ktorá sa na tejto novinke podieľala aj spoluautorsky.


maznacik

„Je o dlhoročnom vzťahu, ktorý vás navždy v živote pospája, ale aj o vzájomnej slobode a dôvere v takomto vzťahu. Napríklad ako my s mojím manželom, s ktorým sme tohto roku oslávili 30 výročie sobáša. Symbolicky to vnímam aj ako vzťah s mojimi fanúšikmi, ktorí sú mi verní už od mojich prvých nahrávok. Azda najvernejší z nich – Roman Klištinec, mi k tejto skladbe vytvoril dokonca aj lyrics video. Teší ma, ako nás všetkých v živote hudba krásne spája“ dodala naša úspešná speváčka.

Viac o téme: #beatadubasova #ferogriglak #novinka #peteruhercik #tovsetkokvolinam