Lucie Bílá predstavuje nový videoklip „O lásce“.

Mgr. Adriána Čahojová, SUPRAPHON a. s.

Dvadsaťnásobná česká slávica Lucie Bílá pripravila pre svojich priaznivcov milé prekvapenie v podobe nového videoklipu. Ide o emotívne obrazové stvárnenie pesničky „O lásce“, ktorá pochádza z jej posledného štúdiového albumu Ta o mě.

Pieseň napísal špeciálne pre ňu čerstvý držiteľ Českého slávika v mužskej kategórii Marek Ztracený. Finálnu zvukovú podobu dal nahrávke slovenský producent Martin Maxo Šrámek v štúdiu Littlebeat.

Režisérom a kameramanom videoklipu bol Jaro Atry  zo spoločnosti WeAreFilm, pričom jeho pôvodná idea vznikla s prispením najbližších spolupracovníkov Lucie Bílej, teda syna Filipa Kratochvíla a Patrika Černocha.

„Mám nádherné povolanie, vďaka ktorému môžem posielať ľuďom niečo, čo teraz všetci veľmi potrebujeme, a to je láska. Preto posielam pohladenie v podobe videoklipu, ktorý sa volá ‚O lásce‘. Láska vyhráva v rozprávkach a verím, že vyhrá určite i teraz,“ odkazuje Lucie Bílá i prostredníctvom nového videoklipu.


Supraphon (v mene spoločnosti SUPRAPHON a.s.); Muserk Rights Management a spolky vlastníkov práv na hudbu (1)

Na tému „láska“ navyše len pred pár dňami symbolicky v Divadle Lucie Bílej predstavil početný tvorivý tím i plány s obnovenou premiérou muzikálu Láska je láska, ktorá je naplánovaná na 7. apríla 2022.

Viac o téme: #luciebila #novinka #olasce #singel #videoklip