R3hab predstavuje najnovší singel „One more dance“

Singel vydal spoločne s nórskou speváčkou a skladateľkou Alidou. „Toto je jedna z prvých skladieb, ktorú sme napísali, keď bol v marci v Los Angeles vyhlásený lockdown. Vznik tejto rytmickej tanečnej skladby umožnila aplikácia Zoom so spomaleným internetom medzi LA a Oslom.”  opisuje speváčka podmienky, za akých pieseň vznikla.

R3HAB kultivuje tanečnú atmosféru songu hlbokými basovými linkami a sviežimi melódiami, ktoré slúžia ako dokonalá kulisa pre dychové, oduševnené vokály Alidy. Väčšiny poslucháčov sa môže dotknúť emotívny text skladby. “Pieseň je o sile hudby, ktorá vás dokáže odvrátiť od bolesti a nabudiť odvahu pri prekonávaní vašich každodenných problémov. Funguje tiež ako droga, ktorá vám umožní zostať vo fantázii o niečo dlhšie, takže stlačte ‚play‘, straťte sa ešte v jednom tanci a získajte silu čeliť akejkoľvek situácii, ktorú riešite,”  uviedol holandský DJ a producent. „One more dance” má všetkým pripomenúť, že vždy budeme mať ešte jednu šancu na to, aby sme našli silu čeliť životným výzvam. 

R3HAB, si v poslednom desaťročí razí cestu tanečnou hudbou. Od jeho prelomového hitového remixu Afrojacka, až po jeho spoluprácu s ľuďmi ako ZAYN, Andy Grammer, Sofia Carson, Timmy Trumpet sa ukázal ako jeden z najtalentovanejších umelcov v hre. Sám však povedal, že sa stále naďalej vyvíja, spoluprácuje s rôznymi umelcami po celom svete a experimentuje s každým žánrom od hip-hopu až po pop. 


The Orchard Music, Believe Music, SME (v mene spoločnosti Global Records)

Viac o téme: #Adila #onemoredance #R3HAB