TOP GUN by mal preletieť nad našimi hlavami už budúce leto

Top Gun: Maverick už mal byť dávno na veľkých plátnach, čím by sa ukončilo čakanie fanúšikov, ktoré trvá dlhšie ako 30 rokov od vzniku pôvodného filmu.

Súčasná globálna situácia však viedla k ďalšiemu oneskoreniu pokračovania. To znamená, že Maverick Toma Cruisa bude požadovať druhý prelet nad budúcim letom, čo znamená, že to budú dva roky od prvého plánovaného dátumu vydania filmu v júli 2019.

Jon Hamm aspoň sľubuje, že sa na pokračovanie oplatí čakať. „Je to všetko, v čo dúfate, že to bude,“ povedal pre americký časopis. „Film má tú správnu zmes nostalgie z prvého dielu, ale prikladá aj pokračovanie príbehu a postáv.“

Svet sa od prvého filmu pre Mavericka zmenil, ale očakávajte, že sa vo filme stále budú uskutočňovať intenzívne lety stíhačiek. Tieto letecké scény budú až také veľké, že filmári museli požiadať Americké námorníctvo o povolenie nakrútiť jeden z najextrémnejších kúskov.

Ak čakáte od tohto filmu, že bude preplnený počítačovými animáciami ako väčšina moderných filmov, tak sa mýlite. Zábery v stíhačkách budú reálne a nielen to. Tom Cruise na tomto tak trval, že všetci herci, ktorí v stíhačkách budú, mali povinný tréning, aby preťaženia zvládali a teda sa mohli natočiť pravé scény. Tento fakt zaručene poteší všetkých filmových fanúšikov.


Paramount Pictures

Viac o téme: #2021 #kino #premiéra #tomcruise #topgun-maverick