La Lana prichádza s remakom piesne „How Will I Know“ od Whitney Houston

Whitney Houston vydala pieseň How Will I Know v roku 1985. Po 35 rokoch, krátko pred koncom roku 2020 sa k nej vracia chorvátska speváčka La Lana, ktorú v novej verzii doprevádza producent Guy Arthur. Ako sa im úprava podarila, môžete posúdiť na nižšie uvedených odkazoch.

„Keď sme pracovali na produkcii, hlavnou inšpiráciou pre tento singel bola pôvodná verzia piesne Whitney Houstonovej. Chcel som zachovať niektoré prvky, ktoré znejú ako z 80. rokov, a zmiešať ich s moderným zvukom roku 2020. Lana odviedla skvelú prácu ako speváčka, čo je vynikajúce v kombinácii s mojou produkciou“ uviedol Guy Arthur.

Video v štýle osemdesiatych rokov režíroval Joshua Čirjak. La Lana v ňom zdieľa s fanúšikmi najvýznamnejšie momenty z jej kariéry, ako aj zábery z jej súkromného života.

„Tento rok sa mal uberať úplne iným smerom, ale niekedy sa z cesty stanú veľké veci, iba keď sa uvoľníte a nedržíte sa niečoho ako opitý plota. Toto je jeden z týchto prípadov. Whitney, moja prvá láska, niekto na koho som sa pozerala ako teľa na nové vráta a počúvala som ju sloními ušami (to je moja fikcia haha). Obdivovala ju všetkými možnými spôsobmi a bola som do nej zamilovaná. Teraz s ňou mám niečo spoločné“ komentovala La Lana vydanie nového singla.

Zdroj citátov: ZGportal


WMG (v mene spoločnosti WM Poland)

Viac o téme: #howwilliknow #lalana #novinka #remake #singel #whitneyhouston