Alan Murín a americký rapper Raunii v novinke AYAY!

Slovenský spevák Alan Murín a americký rapper Raunii vydávajú novinku s názvom AYAY, dnešná trapová novinka je prvým hudobným výsledkom jeho pobytu v USA! Mladý objav a populárny hlas domácej scény nám príbeh za dnešnou novinkou objasnil v krátkom rozhovore. Alan nám prezradil, ako dostal ku spolupráci s americkým producentom a ako sa mu zatiaľ za „veľkou mlákou“ darí.

„Prišiel som do Ameriky s tým, že sa idem jednoducho vyskúšať dostať k ľuďom, ktorí sa hýbu v hudbe. Hneď v prvý deň, kedy som prišiel, som sa snažil dostať do rozhovoru s každým, s kým som sa dostal do najmenšieho kontaktu. Od predavačov v obchode, cez SBS-károv až po náhodných okoloidúcich. Celkovo som sa v ten deň zoznámil s približne 30-40 ľuďmi. Dostal som sa do rôznych situácií vrátane tej, kedy som sa ocitol v miestnosti so štyrmi chalanmi z undergroundovej scény, ktorí odo mňa chceli 20 tis. dolárov za pozíciu predskokana pre veľkého interpreta na koncerte, ktorý organizovali. Jednoducho veľmi zaujímavé skúsenosti. Ku koncu dňa, keď som si hovoril že ‚už stačilo, idem domov a opäť skúsim šťastie zajtra‘ som sa stretol s človekom, s ktorým som v ten večer skončil v štúdiu. Boli sme tam zhruba od jedenástej večer do deviatej ráno a vytvorili sme niekoľko rôznych nápadov. Postupom času sme sa spoznali bližšie s ním, aj jeho okruhom a začali sa diať veci, ktoré by sa dali nazvať splneným snom.


Alan Murin

Dnes, po rozhodnutí si predĺžiť pobyt o ďalší mesiac (s ponukou bývať u človeka, ktorého som vtedy poznal len pár týždňov) som si skoro istý, že som si vytvoril celoživotné priateľstvá. Za ten krátky čas sme pripravili zhruba 13 rôznych nápadov na pesničky a jednu z nich sme vydali dnes, 22. marca. Vnímam to ako začiatok spoločnej cesty, ktorá vytvorí ďalšie prepojenie medzi Slovenskom a zahraničím. Veľmi sa na to teším.“

Viac o téme: #alanmurin #AYAY #novinka #Raunii #singel