Yaelove EP s názvom BAY B je na svete!

Mgr. Peter Zajíc, Illuminate Production s.r.o.

Mladý a talentovaný interpret Yael vydáva svoje prvé EP s názvom BAY B, na ktorom nájdeš hity ako My, Sen a ďalšie.

Spolu s vydaním EP si spevák pre svojich fanúšikov pripravil aj videoklip ku novinke Blízko, ktorá je tak isto súčasťou nového EP. Skladbu Blízko možno považovať za nosnú skladbu celého EP-čka najmä kvôli tomu, že udáva hudobný žáner a melodický charakter celého hudobného albumu. Vizuál ku skladbe Blízko je natočený v samotnom srdci Benátok a lákavom prímorskom prostredí, ktoré veľmi dobre dopĺňajú atmosféru celej skladby.


ILLUMINATE

Tento rok prenesie Yael kus svojej tvorby aj na koncertné pódiá prostredníctvom pripravovanej „YAEL TOUR“, ktorá odštartuje 6.5.2022 v Košickej estrádnej hale. Tour pokračuje v Poprade, Zemianských Kostoľanoch, Nitre a končí 27.5.2022 krstom v bratislavskom klube Hopkirk. Yaelove nové EP BAY B je dostupné v predaji spolu so štýlovým merch-om BAY B na SHOP RUKAHORE SK.

Pod mix a master Yaelovho nového EP BAY B sa podpísala produkcia „dvatritridva“ v zastúpení hudobných producentov Martina Šrámeka alias Maxa, Adriána Líšku a Mateja Mikloša. Vydavateľstvom Yaelovho nového BAY B je Illuminate.

Viac o téme: #album #bayb #Blízko #novinka #singel #Yael