Nová vianočná pesnička od Carly Rae Jepsen ťa chytí za srdce

Carly Rae Jepsen sa v našich končinách preslávila piesňou „Call Me Maybe,“ ktorá dobila nie len slovenské, ale aj zahraničné hudobné rebríčky. Teraz prichádza s novým vianočným hitom.

Pred piatimi rokmi si speváčka cez sviatky zaspievala cover verziu piesne od skupiny Wham „Last Christmas“ a teraz prichádza s vlastnou vianočnou pesničkou „It’s Not Christmas Till Somebody Cries,“ ku ktorej vydala aj klip. Samotná speváčka sa prostredníctvom tlačovej správy vyjadrila: „Milujem staromódne filmy a rodinné tradície a vzrušenie z obdarovania darčekmi a zdobenia stromčeka a…môj zoznam je nekonečný.“

Jednoduchá, hravá skladba s uvoľneným prejavom má za úlohu skôr pobaviť, ako rozplakať a to aj napriek jej názvu. Slzy sú v tomto prípade skôr prejavom humorných situácií, ktorým si v priebehu Štedrého dňa prechádza každá disfunkčná rodina, ktorú Carly v pesničke spomína. Speváčka taktiež v pesničke odkazuje na to, ako cez Vianoce kŕmili rybičky jej priateľa veganskym jedlom, či politické názory jej starého otca. „Vianočné sviatky sú moje najobľúbenejšie ročné obdobie. Milujem ho. Ale emócie nám tak často unikajú, že realita a očakávanie je niečo, na čo by som chcela priniesť trochu nového svetla a dúfam, že sa na tom niektorí aj zasmejú.“ Takže ak máte to šťastie, že budete tento rok s niekým koho máte radi, vážte si to.

 


UMG, 604 Records (Masters) (v mene spoločnosti Silent Records IGA); Pulse Recording (music publishing)

Viac o téme: #carlyraejepsen #it-snotchristmastillsomebodycries #novinka #singel #vianočná