Barbora PIEŠOVÁ zverejnila nový singel STAČÍ IBA VERIŤ aj s tanečným videom

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Speváčka Barbora Piešová prichádza s novou piesňou Stačí iba veriť. Po romantickej balade plnej lásky s názvom Snáď, ponúka svojim priaznivcom song úplne z iného súdka.

Rytmická skladba sa nesie v duchu 80. rokov a svieže spojenie spolupráce predposlednej víťazky SuperStar s chlapcami zo skupiny No Name vás určite nenechá sedieť. Na piesni spolupracovali Zoltán Šallai, Ivan Timko a Pavol Jakab.

„Barbora má silný potenciál a nesmierne univerzálny hlas použiteľný vo vysokých aj nízkých polohách. Vedeli sme, že je ten správny interpret pre túto skladbu, ktorá sa nesie v duchu 80./90. rokov. Autorom textu je kolega Ivan Timko, bubeník a textár kapely No Name. Po 26 rokoch spolupráce som veril, že napíše príbeh, ktorý bude perfektne korešpondovať s hudbou. Veľká vďaka patrí aj nášmu basgitaristovi Palimu Jakabovi,“ vysvetľuje spoluprácu Zoli Šallai a jeho „spoluhráč“ v skupine, Ivan Timko, k tomu s úsmevom dodáva: „Bolo veľmi príjemné a zaujímavé písať text pre ženu. Rád som sa vžil do úlohy ženy, ktorá sa musí vysporiadať s problémami vo vzťahu a myslím, že to v tej piesni zvládla bravúrne ?.“


Barbora Piešová

Vo videu, ktoré začína snímkou na veľkú disco guľu, Baša milo prekvapila, keď ukázala aj svoje tanečné schopnosti a nenechala sa zahanbiť tanečnou choreografiou s dvoma parťáčkami. Barbora v týchto dňoch dokončuje svoj druhý album, ktorý by sa mal objaviť na hudobnom trhu už koncom júna.

Viac o téme: #barborapiesova #novinka #singel #staciibaverit