COLDPLAY sprístupnili pieseň Flags na digitálnych službách

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Skupina COLDPLAY vydala na streamovacích službách skladbu Flags. Pieseň sa pôvodne objavila iba ako bonus na japonskej verzii albumu Everyday Life. Štvorica ju teraz dáva k dispozícii ako samostatný singel a sprístupňuje ju fanúšikom po celom svete.

Pripomeňme si, že Coldplay album Everyday Life vydali na konci roku 2019. Nahrávka je koncipovaná ako dvojalbum a je rozdelená na časti Sunrise a Sunset. Jej vydanie doprevádzala netradičná propagácia – išlo o inzeráty v lokálnych novinách, pohľadnice s motívom albumu tajne rozšírené po antikvariátoch alebo dva koncerty v jordánskom Ammáne načasované na východ a západ slnka, ktoré boli prenášané naživo na YouTube. Album plný prekvapení sa nedávno dočkal nominácie na Grammy.

Skutočným fanúšikom a zberateľom najrôznejších rarít sú určené dva vinyly, ktoré tento rok na jeseň Coldplay vydali. Jedná sa o modrý sedempalcový singel Christmas Lights a striktne limitovanú žltú úpravu debutu Parachutes, ktorá pripomína dvadsiate výročie vydania prvého albumu.


℗ 2019 Parlophone Records Limited a Warner Music Group Company

Viac o téme: #Coldplay #Flags #novinka #singel