Michael Mayers vám bude budúci rok opäť robiť zimomriavky na chrbte

Špecifiká príbehu filmu Halloween Kills neboli zverejnené, ale sme si celkom istí, že film bude zahŕňať Michaela Myersa terorizujúceho Laurie Strode a jej rodinu. Tešíme sa na to, čo sa stalo s Tommym a Lindsay, štyridsať rokov po ich prvom stretnutí s The Shape.

V jednej z časových osí Halloweenu, bol Tommy starší a starší a spolu s tým, začal byť viac a viac posadnutý dolapením Myersa. Vzhľadom na to, že veľkou témou Halloweenu 2018 bol Michaelov útok na Laurie, kvôli ktorému trpela PTSD, je pravdepodobné, že aj Tommy a Lindsay budú nejakým spôsobom prekonávať minulosť, v ktorej sa Michael objavil.

Vo filme Halloween 2018 Myers utiekol z väzenia a prišiel za Laurie. Tá ale s pomocou jej dcéry a vnučky zneškodnili Michaela, zamkli ho v suteréne Laurienho domu a miesto zapálili. Avšak posledné okamihy filmu a zvuk Michaelovho dýchania naznačujú, že to nejakým spôsobom prežil. Či Halloween Kills nadviaže priamo na Halloween alebo či bude film v úplne inej časovej línii, zatiaľ nie je jasné, aj keď nás Jason Blum uisťuje, že film bude jedným veľkým zážitkom.

Halloween Kills tiež uvidí návrat Leigh Bracketta, ktorého stvárnil Charles Cyphers v origináli ’78 a opäť sa ukáže v roku 2021. V prvom Halloween bol Brackett šerif mesta Haddonfield, ktorého dcéru Annie zavraždil Myers. Brackett potom o niekoľko rokov odišiel do dôchodku a odsťahoval sa.

Z recenzií kritikov, ktorí film videli, dopredu vieme, že film bude akčný, napínavý a dych berúci. Ak to spojíme s informáciami, ktoré sme zhrnuli, vieme povedať, že pôjde o ďalšiu explozívnu nádielku hororovej klasiky a všetci nadšenci Mayersa sa na film môžu tešiť už o necelých 293 dní.


Universal Pictures

Viac o téme: #2021 #halloweenkils #horor #michaelmayers