Kulyho Desmod vydáva novinku, kde sa emócie a rock dajú doslova krájať.

PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Desmod aký poznáme je konečne späť! Kuly po roku prichádza s rockovo-emotívnym songom „Chcem viac“!

Skupina Desmod na čele s frontmanom Kuly, vydáva po viac ako roku novú skladbu s názvom „Chcem viac“. Skladba nesie v sebe poriadnu nálož rocku ako sme pri Kulyho Desmode zvyknutí, no o tom, že sa ľudí skladba emotívne dotkla svedčia aj stúpajúce čísla v trendoch.

Ďalší hit v podaní Kulyho Desmodu je zaručený! Síce dlho nevydávali nové skladby, no po roku to odštartovali vo veľkom štýle. A aj keď má skladba emóciami nabitý text, ich rockové duše sa nezaprú, čo podčiarkuje dokonalý sólo gitarový part v strede sklaby. Práve v tomto tracku cítiť opäť tú ich správnu hudobnú zmes, na akú sme pri tejto zostave zvyknutí. Skladba dostala aj príbehový vizuál od režiséra Pierre Lexis, ktorá vás hneď v úvode vtiahne do deja.


DESmodWorld

„Ja chcem viac…nielen tak život predýchať, skrytý za iných..“

„O tom kedy presne vyjde album nechceme fanúšikom ešte sľubovať. Jedno ale potvrdiť môžeme, a to že pracujeme na ďalších piesňach a veľmi sa z nich tešíme. Táto skladba vznikla spontánne v štúdiu, každý prispel svojou troškou, tak ako to Desmod robil vždy – je to spoločná tvorba. Okrem tvorby stíhame aj koncertovať a toto leto máme extrémne nabité, z čoho sa veľmi tešíme. Ale vôbec nám to nevadí, práve naopak, užívame si to. Dlho bola doba temna, tak teraz je to veľká eufória“, uzatvára Kuly z Desmodu.

Viac o téme: #chcemviac #Desmod #Kuly #novinka #singel