Spevák legendárnej skupiny LUCIE sa vracia na Slovensko.

Palacearthotel SK, Ticketportal SK

DAVID KOLLER – FRONTMAN skupiny LUCIE odohrá EXKLUZÍVNY AKUSTICKÝ KONCERT na zámku v PEZINKU už 31.07.2022.

Spevák legendárnej skupiny LUCIE sa vracia na Slovensko s akustickou gitarou a svojím Kollerbandom. Exkluzívny letný akustický koncert odohrá David Koller na 800 ročnom zámockom nádvorí na zámku v Pezinku!

LUCIE po minule roky plnila štadióny od Prahy po Košice. Po úspešnom návrate na veľké pódiá získala tiež ocenenie Anděl za svoj nový album Evolucie. David Koller však nie je muzikant, ktorý by si teraz pokojne sadol a užíval slávu. So svojím synom Adamom Kollerom na bicích a ostatnými členmi Kollerbandu sa vracia na Slovensko zahrať všetky svoje hity ako Chci zas v tobě spát, Amerika, či Recidiva v komornom akustickom prevedení.


DavidKoller (official)

Koncert akustického koncertu je výhradne na sedenie. „Mám rád, keď koncert odsýpa, čas je drahý. Už som si niekoľkokrát overil, že poslucháči to majú rovnako nastavené ako ja, rozprávanie ich skôr unavuje. Na koncert si prídu odpočinúť, počúvať pesničky, zabudnúť na okolie a problémy,“ dodal spevák.

Počet vstupeniek je obmedzený kvôli sedeniu, preto sa s ich kúpou radšej poponáhľajte. Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13. storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.

Začiatok: 20:00 hod.

Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok

Viac o téme: #davidkoller #koncert #zamokpezinok