27 interpretov v jednej skladbe!

Jana Trellova, PR/BRAND manazer RUKA HORE

Od Celeste Buckingham cez Kaliho, Gleba, Kontrafakt, Spirita, Emmu Drobnú po No Name, Richarda Müllera či Katarziu. Tieto a ešte iné mená zazneli v krátkom hudobnom filme, ktorý za necelý týždeň presiahol vyše 100 000 videní.

Po úspešných rokoch spoluprác s umelcami sa na konci roka rozhodol tím Ruky Hore o zmenu svojho loga a odštartovať tak novú éru. Okrem štýlových , multižánrových animácií si tím pripravil aj špeciálny filmový klip pod taktovkou režiséra Petra Pesa Drába, ktorý mal na starosti kameru aj samotné animácie premietané na mikinách znázorňujúcich dizajnový merch umelcov v rokoch 2021 – 2020. Skladbu produkčne zastrešil spevák a producent Matej Vávra spolu so spevákom a moderátorom Ruky Hore, Tomym Kottym.

„Byla to moje první zkušenost s mashupem jako takovým. S Kottym už se známe pár let;), takže když se mi ozval, že můžem dát dokopy takovouhle věc, byl jsem rád a po pár dnech už jsme seděli u mě ve studiu a dávali dokopy celou strukturu, vymýšleli jsme jaký pasáže by k sobě seděli, aby to sedělo do tempa atd. Mě celý proces včetně točení bavil a za sebe jsem si to užil. Tak to checkněte a vychillujte se s námi do songů svých oblíbených interpretů. Věřim, že každý si tam najde svojí oblíbenou skladbu“, hovorí nadšene Matej.

V klipe zaznejú aj také mená ako Richard Müller, Katarzia, Emma Drobná, Celeste Buckingham, Dominika Mirgová, Dara Rolins, No Name, Polemica, Konflikt, a dokonca aj Paľo Habera či minuloročný hudobný objav Mikolas Jozef. Okrem hlavných spevákov v nápaditom vizuále hrajú profesionálni tanečníci a bývalý Medzinárodný majster Slovenska a Vicemajster strednej Európy v motokrose Michal Novocký.


Ruka Hore

Viac o téme: #27interpretov #klip #mashup #novinka #rukahore