Peter Leto vydáva svoju prvú autorskú skladbu Doliny.

Andrea Turčina, ALL ABOUT MUSIC, s. r. o.

Spevák a multi-inštrumentalista Peter Leto vydáva svoj prvý singel Doliny. Doteraz známy ako hudobník, ktorý spolupracoval s menami ako napr. skupina HEX, či Adam Ďurica, si pre vás pripravil letnú novinku, ku ktorej si napísal aj vlastný text.

„Doliny sú o tom, nabrať odvahu, spraviť prvý krok a ísť niečo zažiť, zmeniť. Niečo čím možno človek vystúpi zo svojho denného stereotypu, z rutiny.” dodáva spevák

Hudbu si Peter vystaval na gitarovom riffe, ktorý si už dávnejšie nahral na telefón a následne na to ho zveril do rúk obľúbenému slovenskému producentovi Matejovi Miklošovi alias Lil’Maxxovi. Vznikla z toho energická pieseň, ktorá vás zaručene zdvihne zo stoličky v tom najpozitívnejšom zmysle. K piesni vznikol aj videoklip v réžii Matúša Višvádera v spolupráci so Sandrou Struhárovou, v ktorom spevák skúša veci, ktoré bežne nerobieva.


Peter Leto

„Bežne neleziem na strechu 30 metrovej budovy, ani sa nehrám v detskom kútiku ani nejazdím na longboarde (to bolo tiež poprvé)” spomína Peter.

Spevák Peter Leto si okrem pilotného singlu Doliny pre vás pripravuje aj ďalšie skladby z pripravovaného EP, ktoré vyjde už čoskoro. Máme sa na čo tešiť! 🙂

Viac o téme: #Doliny #novinka #peterleto #singel