Človek a android na spoločnej misii zachraňujú svet

Na začiatok, pre lepšiu predstavu, si povedzme oficiálne zrhnutie o čom film bude: „V budúcnosti bude Harp (Damson Idris), pilot dronu, poslaný do smrtiacej militarizovanej zóny, kde bude pracovať pre Lea (Anthony Mackie), dôstojníka, ktorý má za úlohu nájsť zariadenie súdneho dňa skôr, ako ho nájdu povstanci.“ K tomuto môžeme doplniť z traileru, že pod súdnym dňom sa myslí masívny jadrový útok a Leo nie je iba taký hocijaký dôstojník, ale ide o prísne utajovaného androidového dôstojníka.

Na streamovacej platforme Netflix je k dispozícii veľké množstvo sci-fi vesmírnych filmov alebo seriálov, ktoré sa dajú označiť ako vzrušujúce, pútavé a zaujímavé. Film Outside the Wire od režiséra Mikaela Håfströma sa javí ako ďalší vynikajúci doplnok k už aj tak pôsobivej a dosť rozsiahlej knižnici titulov z tohto žánru s neuveriteľne pútavými príbehmi.

Vo filme si zahrá veterán z MCU a hviezda pripravovanej série „The Falcon and the Winter Soldier“, Anthony Mackie. Talentovaný herec už má na Netflixe k dispozícii niekoľko ďalších pôsobivých titulov, napríklad Triple 9 a Altered Carbon. Film mal byť premierovaný v roku 2020 a nadšení fanúšikovia, ktorí sa na neho tešia, nemusia byť sklamaní, pretože film bol presunutý iba na 15. januára 2021.


Netflix

Viac o téme: #film #Netflix #novinka #outsidethewire #scifi