ON OFF nahrali svadobný hit, chýbať nebude na žiadnej svadbe.

Dávid Blicha /ON OFF

„Máme sa krásne, lebo za všetkým hľadáme humor.“ Kapela ON OFF neostala svojej povesti nič dlžná ani v aktuálnom hite Máme sa krásne. Ich nový singel nesmie chýbať na žiadnej svadbe, kde graduje skvelá zábava.

A ako prebieha dokonalá svadba podľa kapely ON OFF? V prvom rade patrí hlavná úloha vždy neveste. Podľa tradície najkrajšej žene zo všetkých svadobčanov. V spoločnosti rodiny, priateľov a členov folklórneho súboru Jurošík sa však v klipe tento zvyk trošku vymkol spod kontroly. „Neviem prečo, ale nikto nechcel hrať nevestu. Tak som povedal, že sa do ženských svadobných šiat oblečiem ja. Chalani ma podržali, preto Števo hral svorku a Milan vzal úlohu rozcitlivenej tety,“ vysvetľoval obsadenie hlavných postáv spevák ON OFF Dávid Blicha.

Hlavnú úlohu si naozaj užil. Ako s úsmevom dodal, počas päťhodinového nakrúcania mu dalo najviac zabrať prezliekanie, a to stále nebolo všetko… „Keď bola zábava v plnom prúde a točili ma v kruhu, niekto mi stúpil na šaty. Roztrhli sa a ostal som iba v boxerkách. Škoda len, že sa to nestihlo natočiť,“ smial sa D. Blicha.


On-Off Official

V texte, ani v klipe nechýba nič, čo robí pravú svadbu pravou svadbou. Stoly sa prehýbajú, pretože v ponuke nie sú len „šalat, rizky, kolačky“, ľudia sa bavia a samozrejme vyšlo i na redový. V scenári sa našiel priestor aj pre vzťah mladý muž – svokra. D. Blicha však zdôraznil, že ide len o inšpiráciu legendami, nie o autobiografiu. „Za seba môžem povedať, že mám veľmi dobrú svokru, preto sa sťažovať nemôžem. Dokonca si aj v klipe zahrala,“ dodal D. Blicha.

Pravdou však ostáva, že nový singel ON OFF je inšpirovaný svadobným príbehom spontánne, nebol v tom žiadny prvý plán. Jediným plánom bolo vychytať uvoľnenú atmosféru, baviť sa a zabávať, aby si všetci mohli povedať – máme sa krásne. „Práve na svadbe sa dá toho zažiť naozaj dosť, tak sme sa stretli partia pozitívne naladených ľudí a zabávali sa,“ doplnil D. Blicha.

Viac o téme: #mamesakrasne #novinka #onoff #singel