Filip Jančík zverejnil dychberúce video z koncertu na Dunaji.

Pavol Dráb, Randal Group production

Leto nám skončilo iba nedávno, ale vďaka spomienkam na veľkolepý koncert uprostred Dunaja pod holým nebom ostane v mnohých hudobných srdciach. Len tri týždne po úspešne odohranom podujatí vydáva huslista video pripomínajúce show amerických hviezd. Takto vyzeral koncert, ktorý vyvolal vášne a prilákal do Bratislavy tisíce ľudí na promenádu Dunaja.

Reakcie nadšených divákov na sociálnych sieťach hovoria sami za seba. Medzi viacerými sa nájdu pozitíva a poďakovania. Kritike sa nevyhla voľná organizácia divákov. „Jediné negatívum boli tí bezohľadní diváci, ktorí prišli tesne pred začatím a ostali stáť na chodníku, a tak clonili výhľad divákom sediacich na deke, ktorí prišli napr. ako my hodinu a pol pred začiatkom. Moja sestra s priateľom, ktorí prišli z RK, nevideli kvôli nim nič,” komentuje fanúšička Veronika.


Filip Jancik

Pre neutíchajúci dopyt chystá umelec vianočné turné. Nebude však hocijaké. Zavíta do kostolov, synagóg či iných historických budov po celom Slovensku. Dátumy a predaj vstupeniek zverejní huslista Filip Jančík už v nasledujúcich dňoch. Verní fanúšikovia si budú môcť zakúpiť všetky vstupenky prednostne ešte pred oficiálnym spustením predaja a vybrať si tak najlepšie miesto. Stačí, ak vyplnia formulár na stránke www.filipjancik.com.

Viac o téme: #filipjancik #koncertnadunaji #videoklip