ATB, spolu s TOPIC a A7S, zverejnili novú verziu skladby z 90. rokov „Your Love“

Známy nemecký DJ ATB, vlastným menom André Tanneberger, je na scéne už dve desaťročia. Vydal 10 štúdiových albumov a teraz prerobil singel, ktorým sa preslávil. Na pomoc si zavolal nemeckého DJ TOPIC a švédskeho speváka A7S, ktorí priniesli do skladby novú energiu. Hit z konca 90. rokov „9PM (Till I Come)“ preniesli do súčasnosti a vytvorili novú skladbu „Your Love (9PM)“.

DJ TOPIC so spevákom A7S vtrhli na hudobnú scénu už v roku 2019, so skladbou „Breaking Me“, ktorá ukázala svetu energiu tohto dua. Singel „Your Love (9PM)“, je po 23 rokoch vôbec prvý oficiálny remake debutovej skladby „9PM (Till I Come), z albumu Movin‘ Melodies. Skladba v sebe spája pôvodnú melódiu s jedinečnými produkčnými štýlmi ATB a TOPIC. Vokály a moderný nádych jej pridáva spevák A7S. „Typický gitarový riff ATB, spojený s mojím zvukom melancholickej tanečnej hudby a nezameniteľným hlasom A7S, vedie k dokonalej symbióze.“, hovorí TOPIC. Trojica sa vyjadrila, že im nešlo o opätovné vydanie hitu, ale o vylepšenie. „Za posledných 20 rokov, som mal veľa ponúk na remake skladby „9PM (Till I Come) “, ale so žiadnou som nebol spokojný. Po vypočutí tohto dua, som hneď vedel, že tieto dva hudobné svety budú k sebe pasovať.“, dodáva ATB.

Skladba hovorí o láske dvoch ľudí, ktorí si ale ublížili a jeden z nich sa pýta, či cíti jeho lásku, lebo on nikdy neodíde. Videoklip, ktorý režíruje Marvin Ströter, nám ukazuje kasting, kde sa dvojici nedarí v ich individuálnom vystúpení a porotcovia, ktorých hrajú ATB a TOPIC, sú z nich nešťastní. Avšak po spojení síl, predvedú skvelé vystúpenie spolu so spevákom A7S. Skladba vyšla 15. januára a videoklip mal premiéru 26. januára.


Music video by ATB, Topic, A7S performing Your Love (9PM). A Virgin Records recording; © 2021 ATB x Topic x A7S, under exclusive license to Universal Music GmbH

Viac o téme: #A7S #ABT #novinka #singel #TOPIC #yourlove