Nalaďte sa na víkend s pesničkou „Push The Feeling On“ od Riton a Nightcrawlers!

Aj vy už odpočítavate dni do piatka? Tento hit vám zaručene rozprúdi krv v žilách. Anglický DJ a producent Riton sa rozhodol dať nový nádych staršej piesne Push The Feeling On z roku 1992 od švédskej skupiny Nightcrawlers.

Za vznik tejto skvelej spolupráce môžeme ďakovať internetovému zabávačovi Mufasovi, ktorý v roku 2019 pridal na svoj Instagram video ako tancuje na pieseň Push The Feeling On. Mufasov tanec zožal veľký úspech s viac ako 270 000 likes a 1,5 miliónom videní. Onedlho bol TikTok plný videí ľudí pripravujúcich sa na víkend po svojom s hashtagom #itsfridaythen. Vtipný Mufasov tanček sa zapáčil napríklad aj speváčke Katy Perry, ktorá ho sama napodobnila.

DJ RitonNightcrawlers sa po tomto ošiali rozhodli vytvoriť novú verziu párty hitu obohatenú o moderné efekty. Videoklip začína práve tancom spomínaného zabávača. Možno sa vám bude zdať zvláštne, že v piesni počujete melódiu známeho hitu od Pitbulla – Hotel Room Service. Avšak, bol to práve Pitbull, ktorý v roku 2009 pri produkovaní Hotel Room Service použil melódiu skladby Push The Feeling On.

Tak čo, už ste naladení na víkend? 


SME (v mene spoločnosti Ministry of Sound Recordings)

Viac o téme: #friday #nightcrawlers #pitbull #riton #saturday #sunday