Kapela Good Road a ich nový singel Život zmysel má.

Slovenská kapela Good Road prichádza s novým singlom Život zmysel má, s ktorým sa dostali do finále Košického Zlatého Pokladu 2022 a získali 3.miesto. O text a hudbu sa opäť postaral klávesák kapely Jozef Novotňák.

„Skladba Život zmysel má vznikla v lete tohoto roku. Plánovali sme ju vydať už v auguste spolu s videoklipom, ale nakoľko sa časové plány na natáčanie posunuli, tak sme sa rozhodli, že ju pošleme do súťaže Košický Zlatý Poklad a teraz je už jasné, že sme urobili správne rozhodnutie,“ prezradil klávesák Jozef Novotňák. Skladba v prvom výberovom kole súťaže postúpila do semifinále a následne sa na základe SMS hlasovania prebojovala až do samotného finále súťaže, ktoré sa konalo 22. októbra v košickom Kulturparku. Skladba zaujala porotu natoľko, že získala 3.miesto. „Vo finále Košického Zlatého Pokladu sme boli už druhý rok po sebe a sme radi, že tentokrát sa podarilo obsadiť aj jednu z víťazných priečok. Nečakali sme to, lebo konkurencia bola aj tento rok veľmi silná, no samozrejme, že sa z toho veľmi tešíme a určite túto výhru využijeme na nahrávanie ďalších skladieb,“ prezradila speváčka Bea.

Skladba Život zmysel má v sebe nesie pozitívnu náladu a jednoduché posolstvo. „Touto skladbou sme chceli povedať to, že náš život má zmysel práve vtedy, pokiaľ v ňom je niekto s kým ho chceme zdieľať, niekto, s kým sa cítime dobre a koho máme radi,“ prezradil Jozef Novotňák.


Good Road

Kapela zverejnila ku skladbe aj videoklip, ktorý je už tradične z dielne FilM.art Production. O réžiu a strih sa postaral Martin Fiľko, ktorý je zároveň basgitaristom kapely. Skladba je už teraz dostupná aj na všetkých streamovacích platformách.

Viac o téme: #goodroad #novinka #singel #zivotzmyselma