Skupina Little Mix sa skladbou „Love Me or Leave Me“ postarala o soundtrack k filmu After

Little Mix je britská dievčenská skupina, ktorá bola založená v roku 2011, počas súťaže The X factor. Prvý krát v histórií sa im podarilo vyhrať túto súťaž ako skupina a so svojím debutovým albumom sa dostali do TOP 5 v americkom rebríčku. Do minulého roka skupinu tvorili Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall, Perrie Edwards a Jesy Nelson.

Veľká rana pre fanúšikov kapely Little Mix prišla koncom minulého roka, po tom čo Jasy Nelson ohlásila odchod z kapely. Vyjadrila sa, že po rokoch kyberšikany a útokoch na jej osobu, je pre ňu dôležitejšie jej psychické zdravie.

Romantická dráma After, hovorí o láske dvoch mladých ľudí, ktorá prejde divokým vývojom a zradou. Nie je tajomstvom, že predloha je založená na fanfikcii o spevákovi Harrym Stylesovi a bola pôvodne publikovaná na stránke Wattpad. Aj druhý diel sa môže pýšiť účasti veľkých speváckych mien. O jednu skladbu zo soundtracku sa postarala skupina Little Mix s hitom „Love Me or Leave Me“. Skladba vyšla už v roku 2015 na ich treťom albume Get Weird. Už vtedy mala veľký úspech a album sa dostal na prvé priečky v 21 krajinách. Skladba hovorí o vášnivej láske, ktorá sa však už vytratila a vy sa pýtate kam zmizla. Vo filme je skladba výborným stvárnením emócií počas rozchodu hlavných hrdinov a o prežívaní prvých dní osamote.

Zatiaľ je skladba v pôvodnom znení aj so štvrtou bývalou členkou kapely. O tom čo prinesie budúcnosť, ešte nevieme. Ale kapela sa rozhodla zatiaľ pokračovať v trojici.


SME (v mene spoločnosti Syco Music); CMRRA, LatinAutor – PeerMusic, LatinAutor, Pulse Recording (music publishing), IMPEL, SOLAR Music Rights Management, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA – UBEM, AMRA, UMPI, ARESA, Kobalt Music Publishing, LatinAutor

Viac o téme: #after #littlemix #lovemeorleaveme #skladba