Owen Wilson a Salma Hayek unikajú z reality v sci-fi príbehu „Bliss“

Každý z nás sa už niekedy vo svojom živote zamýšľal nad tým, čo je v skutočnosti reálne a čo nie. Všetci vnímame svet okolo seba odlišne. Zavaľujú nás problémy každodenného života, od ktorých by sme niekedy radi na istý čas utiekli. Od reality sa môžeme na chvíľu vzdialiť aj vďaka príbehu Grega (Owen Wilson) a Isabel (Salma Hayek).

Greg, nedávno rozvedený muž, sa po strate zamestnania vydáva na divokú cestu. Stretne záhadnú Isabel, ktorá žije na ulici a je presvedčená, že svet je počítačová simulácia. Trvá si na svojom a snaží sa zmeniť Gregov pohľad na realitu. Tvrdí, že žijú v trpkej simulácii, ktorá sa nachádza vo vnútri krásneho sveta blaženosti, zvaného Bliss. Greg neskôr pochopí, že na jej teórii môže byť predsa len niečo pravdivé. Ponorí sa do bezstarostnej simulácie, ktorá ho oslobodí od zodpovednosti a ťažoby reálneho sveta. Gregova dcéra Emily sa však snaží svojho otca vtiahnuť späť do svojej reality. Isabel ho však uisťuje, že Emily nie je reálna. Veci začínajú byť vážne zapletené. Greg sa musí čím skôr rozhodnúť, ktorý svet si vyberie.

Ktorá z dvoch realít je tá skutočná? Realita Isabel, alebo Emily? Kde skutočne patria? Poďme to spolu zistiť v tomto zamotanom romantickom sci-fi príbehu. Bliss k nám prichádza v piatok 5. februára 2021 na Amazon Prime Video.


Amazon Prime Video

Viac o téme: #akčný #bliss #dobrodružný #utekzreality #záhadný