Kópia Majself, Refew a Kali v najosobnejšej skladbe „Na dne“ !

JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANAGER

Po skladbe “Cítim”  a “Zrkadlá”, ktoré odštartovali release trackov z nového pripravovaného albumu, Majself prináša ďalšiu silnú skladbu “Na dne”, v ktorom mu hosťuje Kali a český spevák a raper Refew.

Majself je umelec, ktorý píše aktuálne ako to cíti a prežíva. Vo svojich skladbách nerozoberá témy, ktoré sa ho netýkajú. Inak to nie je ani pri tomto songu “Na dne”, ktorý odráža jeho posledné obdobie, ktoré interpret nemal ľahké. Je to jeho najosobnejšia skladba a preto aj hostia na feate sú jeho najbližšími ľuďmi z hudobnej scény.

„Je to moja najosobnejšia skladba, ktorú som napísal za poslednú dobu. Ľudia, ktorí ma sledujú vedia, že sa občas pasujem so zdravotnými problémami, do toho mi prišli ešte aj problémy s chrbticou, čo mi spôsobilo nespavosť a nechuť do jedla, takže denne som prijímal tak 500 kcal a pod to sa podpísali aj udalosti, ktoré sa mi posledný rok stali. Až do momentu, keď ma zrazilo auto a to som šiel len do potravín na biku. Priznávam, bol som už na dne. A to bol pre mňa impulz, že takto to nemôžem nechať a idem bojovať za seba! Prišiel som do štúdia a vypadla zo mňa táto skladba, kde som zreflektoval môj posledný rok. Tento track je zároveň aj mojou mantrou do budúcnosti, že dno nie je cieľový bod v živote, ide len o odrazový mostík a ako sa k tomu človek postaví. Verím, že sa tento song veľa ľudí dotkne a hlavne dúfam, že pre niekoho aj táto moja životná skúsenosť bude odrazový mostík ísť vpred”, vyjadril svoje najosobnejšie pocity zo skladby samotný Majself.


MajselfTV

“Na dne” bude aj súčasťou avizovaného pripravovaného albumu, ktorý vyjde na jar 2023. O hudobnú produkciu a mix master sa postaral jeho dvorný producent Fillipian, ktorý pracuje na väčšine Majselfových piesňach. Videoklip vznikol pod režisérskym dohľadom Nikitu Rubleva, jedného z najtalentovanejších mladých režisérov v Česku a na Slovensku, ktorý už vo svojich 20-tich rokoch točí klipy pre A-čkové raperské mená ako Ektor, Kontrafakt či toto aktuálne kombo Majself, Refew a Kali.

Viac o téme: #Majself #nadne #novinka #singel