Adam Mišík sľubuje, že po každej zime príde jar

Jiří Kouba, Universal Music, s.r.o.

V emotívnej balade o nádeji predvádza netradičné hlasové polohy v sprievode klavíra

Adam Mišík je v poslednom čase známy najmä v polohe moderného popu až rapu. Teraz však spevák vydáva emotívnu baladu, ktorá dokazuje jeho nesporný žánrový a hlasový rozsah. Piesňou o nádeji, ktorá je hlboko osobnou spoveďou a začína slovami „Táta mi povedal, že nie je koniec dohaš“, pozýva Adam Mišík na svoj doteraz najväčší koncert do pražského Fóra Karlín a sľubuje skvelý zážitok.


Adam Mišík – JARO

„Po každej zime prichádza jar. V tomto duchu sa nesie celá táto pesnička, kde som chcel dať bokom nadprodukciu. S mojím klaviristom Jáchymom sme sa pustili do intímnejšieho zvuku, ktorý dáva viac vyniknúť vokálu a vy sa do neho môžete ponoriť bez veľkého hluku okolo,“ hovorí Adam Mišík a pozýva na počúvanie skladby Jar. „Chcel som do textu vložiť nádej. V ťažkých časoch vždy prichádza niečo krajšie,“ dodáva Adam.

Novú pesničku možno predstavíme už budúci rok vo februári v pražskom Fóre Karlín, kam Adam Mišík privezie svoju doteraz najväčšiu šou. Po tohtoročnom vypredanom koncerte v Roxy je to ďalší dôležitý míľnik v kariére populárneho speváka. „Ďakujem všetkým fanúšikom, že aj po jedenástich rokoch sú stále so mnou a takmer zbúrali celý klub do základov. Už sa neviem dočkať Fóra Karlín, kde to spolu posunieme na ďalší level!“ Adam pozýva fanúšikov na 6. február 2025.

Viac o téme: #Adam Mišík #Jaro #koncert #novinka #singel