Ariana Grande popisuje inšpiráciu, ktorá stála za singlom „We Can’t Be Friends“

Redakcia Rádio VIVA

Hudobná novinka na tento týždeň

Ariana Grande nedávno predstavila svoj videoklip k piesni „We Can’t Be Friends (Wait for Your Love)“, v ktorom nachádza paralely s motívmi filmu Večný svit nepoškvrnenej mysle (Eternal Sunshine). V klipe zo zákulisia sa Grande venuje svojmu tvorivému procesu a vysvetľuje, ako prispôsobila koncept filmu osobnému vizuálnemu príbehu.

Grande opisuje video ako zhustenú interpretáciu filmu „Eternal Sunshine“ a zamýšľa sa nad cestou postáv, ktoré sa chcú oslobodiť od toxických vzorcov. Videoklip režíroval Christian Breslauer a Grande v ňom účinkuje po boku herca Evana Petersa, ktorý stvárňuje jej bývalého priateľa.


Ariana Grande – we can’t be friends (wait for your love)

Grande vo videoklipe zdôrazňuje tému prekonávania bolesti a želania toho najlepšieho pre druhých, aj keď to znamená, že sa navzájom opustia. S humorom priznáva univerzálnu skúsenosť zlomeného srdca, pričom čerpá z vlastnej romantickej histórie.

S vydaním siedmeho štúdiového albumu „Eternal Sunshine“ sa Grande usiluje o debut v rebríčku Billboard 200. Album, ktorému predchádzal singel „Yes, And?“, ukazuje jej hudobnú všestrannosť.

Viac o téme: #Ariana Grande #hudobná novinka týždňa #novinka #singel #We Can't Be Friends