Brittney Spencer prináša singel Aj Got Time

Renáta Tomášová, Warner Music CZ, brittneyspencer.com

Talentovaná skladateľka a speváčka Brittney Spencer vychádza na debutovom albume My Stupid life, z ktorého pochádza aj skladba I Got Time, hlavne z kultivovaného popu a country.

Brittney Spencer pochádza z Baltimoru a preslávila sa svojím jedinečným duchom a výnimočným talentom pretvárať zážitky, pravdy a živé predstavy do hudobných kompozícií. Ocenili ju významné publikácie a médiá, ako napríklad The New York Times, Rolling Stone, Vanity Fair a ďalšie, a vystupovala na obrazovkách v relácii CBS Mornings with Anthony Mason a v reláciách NBC Today Show, The Late Show (After Dark), ako aj na významných podujatiach, ako napríklad CMA a ACM Awards. Spencer tiež zohrala významnú úlohu v globálnej kampani Victoria’s Secret „UNDEFINABLE“ a účinkovala v dokumentárnom filme spoločnosti Amazon „For Love & Country“.


Brittney Spencer – I Got Time

Časopis PEOPLE ju označil za umelkyňu, ktorú treba sledovať. Okrem iných vystupovala po boku známych umelcov, ako sú Jason Isbell, The Highwomen, Willie Nelson, Reba, Bobby Weir a Maren Morris. Okrem svojej hudobnej kariéry je Spencer hlasnou obhajkyňou svojej komunity a environmentálnych problémov, pričom aktívne podporuje kauzy ako Habitat for Humanity, Women’s March, CARE a ďalšie. Nedávno bola zaradená do rebríčka „25 Artists To Watch“ časopisu Rolling Stone, v roku 2023 ju čaká rušné celosvetové turné a 19. januára 2024 by mala vydať svoj prvý album „My Stupid Life“.

Viac o téme: #Aj Got Time #Brittney Spencer #novinka #singel