CYRIL vydal atmosférickú klubovú verziu Stumblin‘ In

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Skladba Stumblin‘ In bola na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov veľkým hitom aj v krajinách východnej Európy. Nahrali ju Chris Norman a Suzi Quatro a pôvodne vyšla ako samostatný singel v roku 1978. Až neskôr ju americká speváčka zaradila na niektoré verzie albumu If You Knew Suzi. Zároveň išlo o vôbec prvú skladbu, ktorú Chris Norman ako člen skupiny Smokie nahral ako sólový umelec.

Novej generácii poslucháčov ju v roku 2022 predstavili tvorcovia kontroverzného dramatického seriálu spoločnosti Netflix o masovom vrahovi Jeffrey Dahmerovi, ktorí ju použili v jednej z epizód. S jej tanečnou podobou teraz boduje v hitparádach austrálsky producent CYRIL.


CYRIL – Stumblin‘ In

Cyril Riley pochádza z Nového Južného Walesu. Nudu na austrálskom vidieku zaháňal všelijako, v pomerne útlom veku už vedel hrať na gitaru, piano aj bicie. Neskôr sa presťahoval do mesta, aby odštartoval kariéru DJa a festivalového promotéra. Po sérii neúspechov však prišli finančné aj osobné problémy, drogová závislosť a život bez domova. V roku 2018, keď sa na ulici skoro predávkoval, si uvedomil, že je najvyšší čas niečo zmeniť.

Pomohla mu jeho cieľavedomosť a pracovitosť. Dnes žije v Darwine a je z neho uznávaný producent tanečnej hudby, ktorého skladby na sociálnych sieťach zdieľajú futbalisti Bayernu Mníchov. Jeho atmosférická klubová verzia Stumblin‘ In sa vyšplhala na prvé miesto vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta!

Viac o téme: #Cyril #novinka #remake #singel #Stumblin' In