Dokumentárny seriál „BTS Monuments: Beyond the Star“ od ich začiatkov až po celosvetovú slávu

Cesta BTS od ich začiatkov až po celosvetovú slávu je zachytená v osemdielnom dokumentárnom seriáli „BTS Monuments: Beyond the Star“, ktorý je dostupný exkluzívne na Disney+.

Fanúšikovia majú prostredníctvom tohto seriálu jedinečný pohľad na osobné a profesionálne vzostupy a pády skupiny. Ponúka intímny pohľad na kľúčové momenty ich kariéry vrátane prvých stretnutí, obnovenia zmluvy a zážitkov počas izolácie COVID.


BTS Monuments: Beyond the Star | Special Trailer | Disney+

Dokumentárny seriál pozostávajúci z ôsmich častí sa týka desaťročnej kariéry BTS. Tento podrobný prieskum ich cesty poskytne pohľad na početné prekážky a výzvy, ktorým čelili pri dosahovaní svojich celosvetových kariérnych míľnikov, spolu s pohľadom na ich každodenný život a osobné úvahy.

V roku 2022 BTS vyhlásili prestávku v činnosti skupiny, pretože každý zo siedmich členov si má v nasledujúcich rokoch splniť povinnú vojenskú službu. RM v auguste fanúšikom potvrdil, že skupina sa plánuje opäť zísť v roku 2025, a Jung Kook nedávno vyjadril svoje nadšenie z ich budúceho opätovného stretnutia.

Viac o téme: #BTS Monuments: Beyond the Star #Disney+ #seriál