Dokumentárny seriál Encounters je rozprávaný z pohľadu priamych účastníkov pozorovania UFO

Netflix Media Center

Výbušné nové odhalenia vojenských informátorov o stretnutiach s mimozemšťanmi, UFO a tajných programoch Pentagónu, ako aj spravodajstvo z hlavných spravodajských zdrojov vdýchli novú naliehavosť téme, ktorú sme po desaťročia odsúvali do ríše konšpirácií.

ENCOUNTERS v réžii Yona Motskina (Generation Hustle) a vo výkonnej produkcii Amblin Television, Boardwalk Pictures, držiteľa ceny Emmy, a Vice Studios je prelomový štvordielny seriál, ktorý cestuje po svete, aby preskúmal štyri mimoriadne skutočné príbehy o stretnutiach s mimozemskými javmi. Každá filmová a dôkladne preskúmaná epizóda rozpráva jeden príbeh: podivné svetlá na oblohe nad malým mestom v Texase; ponorné vesmírne plavidlá, ktoré prenasledujú pobrežnú waleskú dedinu; stretnutie mimozemšťanov so školákmi v Zimbabwe; neľudská inteligencia, ktorá údajne zasahuje do jadrovej elektrárne v Japonsku.


Encounters | Official Trailer | Netflix

Seriál, rozprávaný z pohľadu priamych účastníkov – na miestach, kde sa pozorovania odohrali – a pod vedením špičkových vedcov a vojenského personálu, presahuje rámec vedy, aby poukázal na hlboko ľudský vplyv týchto stretnutí na životy, rodiny a komunity. Z tejto skladačky zdanlivo nesúvisiacich stretnutí na rôznych miestach, v rôznych časoch a v rôznych kultúrach vyplynie aktuálny a nadčasový vesmírny detektívny príbeh, ktorý odhalí súbor podivuhodných podobností a jednu ohromujúcu pravdu: mimozemské stretnutia sú globálne, vzbudzujú úctu a nepodobajú sa ničomu, čo sme si kedy dokázali predstaviť.

Štvordielny seriál Encounters môžete vidieť na Netflixe už od 27. septembra 2023.

Viac o téme: #dokumentárny #Encounters #Netflix