Držať sa za ruku a tancovať si životom. To je Frederikino prianie v skladbe ,,Hold my hand“

Lukáš Horňáček, ALL ABOUT MUSIC

Speváčka Frederika Jobková, známa zo spolupráce s Majkom Spiritom na skladbe „Petrus“, vydáva nový singel s názvom „Hold my hand“.

Na prvé vypočutie jemná, romantická skladba, ktorá má podľa Frederikinych slov zanechať v poslucháčovi pocit prijatia, opory a blízkosti. Vo svojom texte spieva o krásnych momentoch počas jej cestovania, spoznávania nových miest či ľudí a v neposlednom rade o spoznávaní samej seba. Každopádne to, čo skladbu vystihuje najviac, je jej samotný názov a hlavný odkaz. „Hold my hand“ – resp. „Drž ma za ruku“.


FREDERIKA – HOLD MY HAND prod.Eugen Botos

„Emócia tejto skladby vo mne vyvoláva pocit kľudu, bezpečia a vzájomného porozumenia, lebo nič nie je krajšie ako to, že máme s kým tento život a tie krásne momenty zdieľať. Držať sa za ruku a tancovať si životom,“ dodáva Frederika.

Citlivá a veľmi pohodová skladba vychádza aj s čistým jednoduchým videoklipom so zábermi z nahrávacieho štúdia Petra Ďuríka. Producentom skladby je hudobník Eugen Botoš, s ktorým speváčka spolupracuje už dlhodobo a ktorý sa postaral aj o finálny mix a master.

Frederika na záver odkazuje: „Chcela by som, aby táto skladba zanechala v ľudoch práve tie základné a najdôležitejšie slová –
drž ma za ruku. Aby to vnímali ako pozitívnu a zároveň pokojnú skladbu a aby pri jej počúvaní cítili ten pocit bezpečia, ktorý som sa tam snažila preniesť.”

Frederikina aktuálna skladba je štýlovo odlišná od jej poslednej tvorby. Naposledy prepájala hudbu s módou v singli „Voices in my head“.

Viac o téme: #Frederika #Hold My Hand #novinka #singel