Februárové novinky na Voyo

Stanislav Čačko, MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aj február bude na Voyo plný atraktívneho obsahu. Okrem nových častí obľúbených seriálov a relácií v predstihu či živého vysielania a športových zážitkov prináša Voyo aj v najbližších dňoch niekoľko lahôdok. Pokračujú výnimočné Voyo Originály – Metóda Markovič: Hojer o dolapení jedného z najdesivejších sériových vrahov Československa legendárnym vyšetrovateľom Jiřím Markovičom či dokumentárna séria Do neba a do pekla: Generácia Žilina. Už teraz je predplatiteľom Voyo dostupný nový dokument Martin Škrtel: Buď, alebo, ktorý ako Voyo Film krátko po kinopremiére prichádza na práve na Voyo. Chýbať nebudú vo februári ani ďalšie skvelé filmy a série či programy pre deti.

Voyo prináša vo februári množstvo noviniek

Martin Škrtel: Buď, alebo
Dokument o Martinovi Škrtelovi je emocionálnym výpočtom faktov z jeho veľmi úspešnej kariéry, ale zároveň aj nahliadnutím do súkromného života. Pre predplatiteľov Voyo je dostupný v kategórii Voyo Film, teda ide o film, ktorý krátko po kinopremiére prichádza práve na Voyo. Jednými milovaný, inými nenávidený. Málokto však vie, aký je skutočný príbeh človeka, ktorý sa z malého Ráztočna prepracoval až na futbalový vrchol, do tímu FC Liverpool. Martin Škrtel prvýkrát pustil niekoho do svojho súkromia. Emóciami nabitý film jednej z najväčších osobností slovenského futbalu, kde prezradí to, čo o ňom doteraz nikto nevedel. Príbeh jednej legendy, ktorá prvýkrát dovolila nazrieť nielen do zákulisia jeho futbalovej kariéry, ale aj do svojho života.
Dostupné na Voyo: už teraz


Martin Škrteľ: Buď, alebo | už teraz jedine na Voyo

Metóda Markovič: Hojer
Mrazivý Voyo Originál mapuje príbeh a proces dolapenia a usvedčenia jedného z najdesivejších sériových vrahov normalizačného Československa Ladislava Hojera legendárnym kriminalistom Jiřím Markovičom ako aj ich špecifický vzťah. Do každej epizódy šesťdielnej kriminálnej série je zároveň vložený aj ďalší z Markovičových uzavretých prípadov. Aj tie znamenali veľa pre jeho kariéru elitného vyšetrovateľa a ukazujú, ako sa jeho metóda vyvíjala práve v tú, ktorou bol tak špecifický. Od druhej epizódy série (2. februára) sa súčasťou príbehu stáva aj postava Hojerovho advokáta, ktorú bravúrne stvárnil herec Dano Heriban. Advokát Štefan Žabimajerský sa stal vôbec poslednou hereckou úlohou fenomenálneho umelca. Séria Metóda Markovič: Hojer získala hlavnú Cenu za najlepší seriál strednej a východnej Európy prestížneho festivalu televíznej a online seriálovej tvorby Serial Killer. V šesťročnej histórii festivalu sa najnovší Voyo Originál stal úplne prvým českým alebo slovenským seriálom, ktorý získal hlavnú cenu.
Dostupné na Voyo: už teraz, nová epizóda každý piatok


Metóda Markovič | Hojer | nový Voyo Originál od 26.1. 2024

Do neba a do pekla: Generácia Žilina
Ako vzniká futbalová superstar – od mladého talentu až po miliónového hráča? Čo sa skrýva za túžbou zažiariť na trávniku? Ako sa rodili megahviezdy formátu Martina Dúbravku, Petra Pekaríka, Dávida Hancka či Róberta Boženíka? Voyo Originál Do neba a do pekla: Generácia Žilina tentoraz na žlto-zelenej horskej dráhe plnej chuti stať sa niekým. S príbehmi športovcov, o ich drile, odopieraní, rivalite aj sne dostať sa do väčších klubov. Za kulisami futbalového biznisu, skautingu, predaja hráčov a unikátnej filozofie farmy na futbalové talenty – MŠK Žilina, klubu, ktorý vychoval najviac súčasných reprezentantov, do A-tímu čerpá zo zdrojov vlastnej akadémie, je sedemnásobným majstrom a obchodným lídrom slovenskej futbalovej mapy. Žilina otvára brány, odhaľuje svoje fungovanie a v unikátnej dokusérii ukazuje, ako vyzerá cesta ku hviezdam v podaní jej futbalových nádejí.
Dostupné na Voyo: už teraz


Do neba a do pekla: Generácia Žilina od 12. 1. 2024 exkluzívne iba na Voyo

Kuciak: Vražda novinára
Správa o chladnokrvnej vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej vo februári 2018 otriasla (nielen) celým Slovenskom. Prečo museli zomrieť? Zložité a v mnohých ohľadoch šokujúce pozadie skutočného príbehu odkrýva koprodukčný dokumentárny film s názvom Kuciak: Vražda novinára, ktorý natočil oceňovaný režisér Matt Sarnecki. Snímka divákom sprostredkuje svedecké výpovede, dôkazy či exkluzívne informácie a materiály z vyšetrovacieho spisu. Jedným zo zlomových momentov filmu je ten, keď novinárka a bývalá spolupracovníčka Jána Kuciaka Pavla Holcová získa od nemenovaného zdroja tajný vyšetrovací spis k prípadu.
Dostupné na Voyo: od 16. feburára

Survivor Česko & Slovensko
Voyo prinesie už od utorka 27. februára 2024 tretiu sériu najdrsnejšej reality šou Survivor Česko & Slovensko. V oboch kmeňoch sa predstavia výrazné osobnosti s neobyčajnými príbehmi, prekvapiví a doteraz najväčší hráči Survivora na Slovensku a v Česku. Každý z nich vyniká v niečom inom a volí inú stratégiu. Čo ich však spája, je ich bojová sila. Všetci sú to hráči, ktorí sa neboja ísť tvrdo za svojím cieľom. Od prvého momentu ich čaká veľká hra, pretože podmienky Survivora sa nebudú pýtať na ich spoločenské postavenie alebo minulosť, ale preveria ich charakter. Nová séria Survivora prinesie množstvo emócií, zvratov, dilem, prehier, ale aj radosť z víťazstva a slzy dojatia.
Dostupné na Voyo: od 27. feburára

Marley a ja
Novomanželia John a Jenny Groganovci (Owen Wilson a Jennifer Aniston) sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. A aby tých zmien nebolo málo, zabezpečia si rozkošného šesťkilového labradora Marleyho, ktorý sa počas niekoľkých týždňov zmení na päťdesiatkilový parný stroj, plný neskrotnej energie. Začína sa 13 rokov rodinného života so psom, života, ktorý väčšinou pripomína spolužitie s nevypočítateľným uragánom. John a Jenny sledujú, ako Marley slintá po čerstvo namaľovaných stenách, trhá všetko na kúsky, žerie vankúše aj kvety, pije vodu zo záchoda a naháňa poštára. Marley na oplátku zase sleduje život svojich pánov, ich úspechy aj prehry, zmenu práce a pomáha im svojím živelným spôsobom prekonávať všetky nástrahy spojené s rozrastajúcou sa rodinou. Zo všetkého najviac im však pripomína, že život nie sú len starosti, ale predovšetkým veľká zábava.
Dostupné na Voyo: od 2. feburára

#annaismissing (Film)
Filmová verzia úspešného seriálu. Anna (Viktorie Vítová), influencerka známa svojím provokatívnym obsahom, sa na sieťach tajomne odmlčí. Keď pätnásťročná Nina (Alexandra Vostrejžová) nájde fotku polonahej Anny v mobile svojho otca, rozhodne sa ju vypátrať. Sled ďalších udalostí zmení život ako Nine tak jej rodine. Thriller #annaismissing je voľným filmovým pokračovaním úspešného seriálu #martyisdead oceneného International Emmy Award 2020.
Dostupné na Voyo: od 10. feburára

10 krokov k láske
Sophie Michaelsová (Ella Cannon) je úspešná marketingová manažérka, ktorá sa vo všetkom, čo robí, spolieha na svojich 10 krokov k úspechu. Všetko jej vychádza, a tak sa rozhodne použiť svoj zoznam 10 krokov na nájdenie lásky. Keď stretne elegantného, úspešného a inteligentného Kyle Northa, zdá sa, že jej zoznam je predurčený na úspech. Kyle spĺňa všetky zaškrknuté políčka na jej zozname a všetko dokonale vychádza. Na rozdiel od Masona Olivera, vnuka jej klienta, Sophie vie, že Kyle je pre ňu ten pravý. Nemôže však ignorovať to, čo cíti hlboko v srdci k Masonovi, s ktorým nemá nič spoločné. Sophie však čoskoro zistí, že city sa nedajú naplánovať a že srdce nepotrebuje zoznam, aby našlo pravú lásku.
Dostupné na Voyo: od 6. feburára

Zachráňte svadbu!
Meg (Kasey Landoll) a Tyler (Travis Burns) nikdy neboli veľkými kamarátmi, ale sú pozvaní na svadbu spoločných priateľov. Prípravy na svadbu sa však nezaobídu bez malých katastrof, a tak Meg a Tyler musia napriek vzájomnej nesympatii spojiť sily, aby svadbu zachránili. Zistia pritom, že ich spája viac než len snaha zachrániť svadbu.
Dostupné na Voyo: od 13. feburára

Alvin a Chimpunkovia 2
Hudobný producent Dave Seville (Jason Lee) objaví tri neobyčajné veveričky, ktoré dokážu nielen hovoriť ľudskou rečou, ale aj výborne spievať. Zo spievajúcich Chipmunkov Alvina, Simona a Theodora urobí svetovú senzáciu a nekontrolovateľné trio hlodavcov sa mu odvďačí tým, že mu neustále devastuje dom, ohrozuje skvelú kariéru a prevracia život hore nohami. Vo filmovom pokračovaní Alvin a Chipmunkovia 2 veveričí bratia opäť bojujú s dôsledkami svojej popularity, povinnou školskou dochádzkou, ale aj s nečakanou hudobnou konkurenciou, ktorou je spievajúce dievčenské trio Chipettky. Aj naďalej však spoľahlivo fungujú ako „demolačná čata“ svojho kamaráta Davea Sevillea a zabávajú divákov svojimi bláznivými dobrodružstvami.
Dostupné na Voyo: od 16. feburára

Alvin a Chipmunkovia 3
Tentoraz naši starí známi vyrážajú užiť si vianočné prázdniny na luxusnú zaoceánsku výletnú loď plnú dovolenkárov, ktorú svojimi výčinmi dokážu zakrátko obrátiť celkom naruby. Chipmunkovia a Chipettky stvárajú na parníku jedno huncútstvo za druhým a spestrujú tak vianočnú plavbu po mori nielen sebe, ale aj všetkým ostatným pasažierom. Všetka zábava sa končí vo chvíli, keď stroskotajú na opustenom ostrove, z ktorého, ako sa zdá, niet úniku. Čoskoro sa však ukáže, že ostrov nie je až taký opustený, ako spočiatku vyzeral. Alvin a jeho priatelia aj tu stretnú nového kamaráta! Spoločné dobrodružné putovanie po ostrove prinesie všetkým mnoho zábavy, ktorá vyvrcholí obrovským prekvapením.
Dostupné na Voyo: od 23. feburára

Strážca
Pete Garrison (Michael Douglas) je agent americkej tajnej služby, ktorý kedysi zachránil život prezidentovi, keď skočil do cesty spŕške letiacich guliek. Odvtedy uplynulo už dvadsať rokov a Garrison, ktorý sa v tajnej služby teší uznaniu i obľube u svojich kolegov, teraz vedie ochranku prvej dámy Sarah Ballentineovej (Kim Basinger). Petov kolega a priateľ Charlie Merriweather (Clark Johnson) mu naznačí, že by sa s ním rád podelil o prísne tajnú informáciu. Než ale k tomu dôjde, Merriweathera zastrelia v jeho dome. Miesto činu naaranžujú tak, akoby sa stal obeťou nevydarenej lúpeže. Prípad dostane na starosť hlavný vyšetrovateľ tajnej služby David Breckinridge (Kiefer Sutherland), ktorý býval Garrisonovým chránencom a donedávna tiež jeho najlepším priateľom. Dlhé priateľstvo však nedávno ukončili jeho podozrenia, že Pete mal vzťah s jeho vtedajšou manželkou. Medzi skúsených agentov prichádza Jill Marinová (Eva Longoria), nekompromisná, tvrdá, moderná a ambiciózna mladá agentka, ktorú na univerzite školil aj Garrison. Trojica sa spoločnými silami vydáva po stopách vraždy, ktoré vedú až k podozreniu, že niekto pripravuje atentát na prezidenta. A podozrivým nie je nik iný, než Garrison! Zbavia ho funkcie aj služby v Bielom dome, obvinia zo zločinu a vydierajú za údajný ľúbostný vzťah s prvou dámou. Pri pátraní na vlastnú päsť musí sám dokázať svoju nevinu a zachrániť prezidentovi život. V radoch tajnej služby je totiž zradca…
Dostupné na Voyo: od 16. feburára

Táto moja malá láska
Prácou posadnutá právnička Laura (Saskia Hampele), sa vracia na ostrov Sapphire Cove, kde ako malá žila. Najväčší klient firmy, kde pracuje, starý otec jej najlepšieho priateľa z detstva Chipa (Liam McIntyre) Lauru požiada, aby odcestovala na ostrov a doručila Chipovi zmluvu, vďaka ktorej sa stane jeho dedičom. Laura, s vidinou povýšenia v práci, teda opustí svoju prax aj snúbenca Owena a chce presvedčiť Chipa, aby zmluvu, ktorá z neho urobí miliardára, podpísal. Nejde to však tak ľahko, ako si predstavovala. Chip si najskôr odmieta zmluvu prečítať, ale potom sa s Laurou dohodne na kompromise. Za každú zábavnú či odpočinkovú aktivitu, ktorú spolu podniknú, si prečíta jednu stránku. Zistí nakoniec Laura, že domov je tam, kde je srdce, a že vlastne svojho snúbenca naozaj nemilovala? Padne do náručia pánovi božskému z ostrova?
Dostupné na Voyo: od 20. feburára

Vysoká hra
Keď absolvent Princetonskej univerzity Richie Furst (Justin Timberlake) zistí, že ho pri falošnej hre online pokru okradli, vydá sa do Kostariky, aby si to vybavil s údajným vinníkom, kráľom hazardného priemyslu, Ivanom Blockom (Ben Affleck). Block ho od pomsty odradí a získa na svoju stranu pod prísľubom obrovského bohatstva. Súčasne sa však po Richieho stopách púšťa aj fanatický agent FBI (Anthony Mackie) a núti ho, aby mu Blocka pomohol dostať za mreže, udal ho a svedčil proti nemu. Richie tak musí hrať najväčšiu hazardnú hru svojho života, v ktorej sa snaží oklamať a obohrať dvoch silných protihráčov naraz. A ešte z toho vyjsť so zdravou kožou, alebo aspoň živý. Dokáže to? A za akú cenu?
Dostupné na Voyo: od 23. feburára

Balthazar (3. séria)
Renomovaný forenzný špecialista a nová parížska policajná komisárka sa učia nájsť spoločnú reč, aby mohli čeliť sérii prípadov vrážd. Tvárou v tvár sérii zložitých prípadov vrážd sa nová policajná veliteľka Héléne Bach (Hélène de Fougerolles) musí naučiť pracovať s brilantným, ale zároveň podráždeným Raphaëlom (Tomer Sisley), ktorý dokáže prinútiť mŕtvych hovoriť ako nikto iný.
Dostupné na Voyo: od 24. feburára

Obeť
Irina (Vita Smačeljuk) je ukrajinská slobodná matka, žijúca v malom českom meste. Jej život prechádza skúškou po tom, čo sa dozvie, že jej syn Igor skončil s vážnym zranením v nemocnici. Podľa synových slov ho zbili traja mladí Rómovia. Irina chce pre svojho syna to najlepšie, ale vyšetrovanie ukáže, že to bolo celé inak. Irinin boj za spravodlivosť a budúcnosť pre ňu a jej syna sa dostáva do neželaných situácií. Prípad naberie celospoločenské rozmery a vrcholí pochodmi s extrémistickou rétorikou. Irinu čaká ťažké rozhodovanie medzi tým, kto je vlastne obeť.
Dostupné na Voyo: od 29. feburára

Viac o téme: #Február #filmy #seriály #VOYO