Halle Bailey – po narodení syna návrat na scénu

Speváčka a herečka Halle Bailey (24) sa vracia do hudobného sveta. Fanúšikovia sa tešia na jej návrat a na novú hudbu, ktorú prinesie.

Halle Bailey – od YouTube k hollywoodskej hviezde

Halle Bailey je známa predovšetkým z dua „Chloe x Halle“ so svojou sestrou Chloe Bailey. Sestry si získali popularitu vďaka svojim cover verziám populárnych piesní na YouTube a v roku 2018 podpísali zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Beyoncé Parkwood Entertainment. V roku 2020 vydali svoj druhý album s názvom „Ungodly Hour„, ktoré získalo kritiku aj komerčný úspech.

Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey
Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey

Okrem dua má Bailey aj sólovú kariéru. Stvárnila titulnú úlohu v remaku Disneyho klasiky „Malá morská víla“. Film mal premiéru v máji 2023 a očakávanie, že Baileyn výkon posilní jej hviezdny status sa potvrdilo.

Malá morská víla Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey
Malá morská víla Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey

Halle Bailey – viac ako len „Malá morská víla“

Návrat Bailey na hudobnú scénu po pôrode je pre fanúšikov vzrušujúcou správou. Od decembra 2021 tvorí pár s americkým rapperom a youtuberom DDG (26). Synček Halo sa im narodil 6. januára 2024 a sama je zvedavá, aký nový zvuk a perspektívu prinesie do svojej hudby po tejto životnej udalosti. Mnohí očakávajú, že skúsenosti s materstvom ovplyvnia jej texty a hudobný štýl.

„Určite spolu pracujeme na skutočne vzrušujúcich veciach a bolo to veľmi nostalgické,“ povedala 25-ročná Chloe. „Privádza nás to späť k našim koreňom a nemôžeme sa dočkať, až to budeme môcť predstaviť svetu.

Dodala: „Možnosti sú nekonečné a ja som naozaj hrdá na svoju sestru a som hrdá na seba. Máme pred sebou ešte dlhú cestu k tomu, kde sú naše ciele, takže budeme pokračovať v presadzovaní.

Halle Bailey – idol novej generácie

Určite by som len povedala, že uvidíte novú hudbu a nové projekty a viac nás uvidíte spolu,“ povedala Halle. „Je to viac požehnania a sme naozaj vďačné a nadšené, že môžeme pokračovať.

Halle Bailey je talentovaná a všestranná umelkyňa, ktorá má pred sebou sľubnú budúcnosť. Jej návrat na hudobnú scénu je vítanou správou pre fanušíkov po celom svete.

Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey
Halle Bailey/Zdroj: @hallebailey

Viac o téme: #Halle Bailey #hudba #novinka