HBO predstavuje oficiálny trailer a vizuály k seriálu Temný prípad: Nočná krajina

Bohuš Mäsiarčik

HBO zverejnilo oficiálny trailer a hlavný vizuál k pôvodnému dramatickému seriálu TEMNÝ PRÍPAD: NOČNÁ KRAJINA.

Účinkujú v ňom Jodie Foster, Kali Reis, Fiona Shaw, Finn Bennett, Isabella Star Lablanc, Aka Niviâna, Anna Lambe a Joel D. Montgrand s Christopherom Ecclestonom a Johnom Hawkesom. Issa López pôsobí ako showrunnerka, scenáristka a režisérka celej série. Trailer a hlavný vizuál boli predstavené v sobotu 2. decembra exkluzívne počas podujatia Warner Bros Discovery, CCXP Panel v brazílskom Sao Paule.

Keď v Ennise na Aljaške nastane dlhá zimná noc, osem mužov, ktorí vedú arktickú výskumnú stanicu Tsalal, zmizne bez stopy. Aby prípad vyriešili, detektívky Liz Danversová (Jodie Foster) a Evangeline Navarrová (Kali Reis) sa budú musieť postaviť temnote, ktorú v sebe nesú, a pátrať po strašidelných pravdách, ktoré sa skrývajú pod večným ľadom.


The Rolling Stones – Angry

Seriál Temný prípad: Nočná krajina je voľným pokračovaním série True Detective, ktorého prvá séria bola odvysielaná v roku 2014. Seriál bol ocenený niekoľkými cenami Emmy a získal aj ocenenie Zlatý glóbus. Ceny za najlepších hercov v hlavnej úlohe získali Matthew McConaughey a Woody Harrelson.

Viac o téme: #dráma #HBO #krimi #mysteriózny #Temný prípad: Nočná krajina #triler