HBO zverejňuje prvý teaser a prvé fotografie k druhej sérii seriálu ROD DRAKA

Bohuš Mäsiarčik

Počas panelu CCXP23 v brazílskom Sao Paule zverejnila HBO oficiálny teaser na druhú sériu seriálu ROD DRAKA. Osemdielna druhá séria bude mať premiéru v lete 2024 na HBO a bude k dispozícii na streamovanie na HBO Max.

Seriál vychádza z knihy Georgea R. R. Martina „Oheň a krv“, ktorá sa odohráva 200 rokov pred udalosťami seriálu Hra o tróny a rozpráva príbeh rodu Targaryenovcov.

V hereckom obsadení druhej série sa predstavia: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D‘Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno a Rhys Ifans. Medzi ďalších hercov, ktorí sa vracajú, patria Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall a Matthew Needham.


Rod draka, 2. séria | Teaser | HBO Max

Medzi nových hercov v druhej sérii patria: Clinton Liberty ako Addam z Hullu, Jamie Kenna ako ser Alfred Broome, Kieran Bew ako Hugh, Tom Bennett ako Ulf, Tom Taylor ako lord Cregan Stark a Vincent Regan ako ser Rickard Thorne. Medzi už skôr oznámených hercov novej série patria Abubakar Salim ako Alyn z Hullu, Gayle Rankin ako Alys Rivers, Freddie Fox ako ser Gwayne Hightower a Simon Russell Beale ako ser Simon Strong.

V druhej sérii sa na tvorbe seriálu podieľajú: G. R. R. Martin; spolutvorca/producent, spolutvorca, showrunner a producent Ryan Condal; producenti Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin de la Noy, Loni Peristere, Vince Gerardis.

Na základe knihy „Oheň a krv“ od Georgea R. R. Martina.

Viac o téme: #druhá séria #HBO #ROD DRAKA #teaser