Hviezdy sa zišli na premiére slovenského kriminálneho thrilleru FENTASY

Peter Gašparík, Continental film

V pondelok 11. marca v bratislavskom kine CINEMAX Bory filmári a filmárky slávnostne odpremiérovali nový slovenský kriminálny thriller FENTASY. Snímka, ktorá rozpráva o nebezpečnej droge známej ako fentanyl, príde do kín na celom Slovensku už vo štvrtok 14. marca a po prvom premietaní ju odporúča množstvo známych tvárí, ktoré sa na premiére zišli.

V delegácii tvorcov a tvorkýň nechýbali herecké osobnosti, ktoré vo filme stvárňujú ústredné postavy. Kristína Kanátová hrá Sofiu, sebavedomú mladú ženu, ktorá sa rozhodne zarobiť poriadny balík na výrobe a predaji fentanylu. Po krku jej pôjde policajný detektív, ktorého si zahral český herec David Švehlík, ale aj jeho kolegyňa s tvárou Anny Jakab Rakovskej. Na premiére z hereckých hviezd filmu nechýbali ani Peter Ondrejička, Viktória Šuplatová, Tomáš Magát či Bronislava Kováčiková.


FENTASY – trailer 4K – v kinách od 14. marca 2024

Za filmom FENTASY stojí talentovaná dvojica režisérov – Samuel Vičan a Anastasia Hoppanová. Ich debutová snímka, ktorá je inšpirovaná príbehom skutočného producenta drog, vznikla aj vďaka spolupráci s bývalým detektívom a spisovateľom Michalom Čiernym, ktorý sa premiéry tiež osobne zúčastnil.

Horúcu filmovú novinku, o ktorej prvé ohlasy tvrdia, že vyvoláva nesmierne intenzívny zážitok a pochvaľujú si herecké výkony aj vynikajúce vizuálne i zvukové spracovanie, si prišlo vychutnať aj viacero celebritných filmových fanúšikov a fanúšičiek. V kine ste mohli stretnúť rapera Majselfa, speváčku Veroniku Strapkovú, herečku Zuzanu Porubjakovú, jej kolegu Róberta Jakaba či viacero influencerov a influenceriek.

Nový slovenský kriminálny thriller FENTASY prinesie už vo štvrtok do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film. Film podporil Audiovizuálny fond SR a hlavní partneri Budamar Logistics, Volkswagen Slovensko a rentuj.sk.

Viac o téme: #Continental film #dráma #FENTASY #krimi #thriler