Jennifer Lawrence v zábavnej a sviežej komédii No Hard Feelings

Film pod režisérskou taktovkou Gena Stupnitského rozpráva príbeh Maddie, 32-ročnej šoférky Uberu bojujúcej s finančnými problémami.

Maddie (Jennifer Lawrence) narazí na jedinečnú príležitosť prostredníctvom inzerátu na Craigsliste, kde dvojica úzkostlivých rodičov hľadá atraktívnu ženu, ktorá by pomohla ich spoločensky neschopnému, čoskoro vysokoškolákovi Percymu (Andrew Barth Feldman) prísť o panictvo, pričom ako kompenzáciu jej ponúkajú automobil Buick. Táto zápletka môže znieť bizarne, ale prekvapivo má korene v realite. Lawrence počas vystúpenia na CinemaCon-e prezradila, že zvláštna premisa filmu Nič v zlom je založená na skutočnom príbehu.


NO HARD FEELINGS – Official Red Band Trailer

Film režíroval Gene Stupnitsky (Good Boys), ktorého zaujal inzerát, v ktorom rodičia hľadali charizmatickú mladú ženu, ktorá by ich syna vytrhla z jeho ulity, si pre túto úlohu okamžite predstavil Jennifer Lawrence. Tá sa na reklame od srdca zasmiala a pridalasa k spolupráci na scenári. V rozhovore so Seanom Evansom v relácii Hot Ones Lawrence vyjadrila svoje nadšenie zo scenára, ktorý ju v tejto smiech vyvolávajúcej úlohe vrátil na veľké plátno.

Film nevyužíva Maddieine poburujúce činy ako schvaľovanie, ale ako katalyzátor rastu a smiechu. Jej cesta od zúfalstva k hlbokej starostlivosti o Percyho je srdcervúca a zároveň zábavná, čo ukazuje Lawrenceovu všestrannosť v tomto žánri.

Okrem Lawrence a Feldmana si vo filme zahrali aj Laura Benanti, Natalie Morales a Matthew Broderick. Recenzie na film boli väčšinou pozitívne, pričom kritici chválili najmä herecké výkony a humor.

Film No Hard Feelings je zábavná a svieža komédia, ktorá ponúka množstvo úsmevných momentov. Jennifer Lawrence je v hlavnej úlohe skvelá a jej herecký partner Andrew Feldman je príjemným prekvapením. Ak hľadáte zábavnú a nenáročnú komédiu, No Hard Feelings je pre vás dobrou voľbou.

Komédiu No Hard Feelings / Nič v zlom si môžete pozrieť už 14. januára na HBO MAX.

Viac o téme: #HBO MAX #komédia #Nič v zlom #No Hard Feelings