Kapela Sám Sebou má nový tanečný hit

Mgr. Matúš Fifik

Kapela Sám Sebou vydala nový singel, ktorý nesie názov „Smiem prosiť“. Energická skladba má veľký potenciál stať sa hitom kapely.

„Singel „Smiem prosiť“ pochádza z nášho nového CD „Od srdca“. Skladba je veľmi energická, chytľavá, s moderným tanečným soundom a spevavým refrénom. Rodila sa pomerne dlhšiu dobu, no keď sme ju mali konečne hotovú, vraveli sme si, že má niečo do seba a určite si zaslúži byť singlom,“ hovorí spevák kapely Matúš Fifik.


Sám Sebou – Smiem prosiť

V hudobnom videoklipe sa predstavili talentovaní tanečníci.

„O videoklip sa postarali Tomáš Malejčík spolu s Marekom Šebestom a povedali sme si, že by ho bolo skvelé obohatiť o tanečníkov, ktorí sa venujú spoločenským tancom. Našli sme talentovaných mladých tanečníkov Vanesu Bujnovskú a Filipa Strelu zo Solus Dance Academy, ktorí dali videu ten správny šmrnc. Videoklip má skvelé ohlasy, za čo sa veľmi tešíme,“ pokračuje Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou je aktuálne na svojom OD SRDCA TOUR 2023.

„Práve teraz sa venujeme nášmu OD SRDCA TOUR a všetkých fanúšikov chceme týmto pozvať na naše koncerty, kde zaznie aj táto novinka. Viac info na našej stránke,“ dodal Matúš Fifik.

Viac o téme: #novinka #Sám Sebou #singel #Smiem prosiť