Kylie Minogue predstavila nový singel „Dance Alone“, ktorý vznikol v spolupráci so Siou

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Sia Furler ohlásila vydanie prvého sólového albumu po ôsmich rokoch. Album Reasonable Woman vyjde 3. mája 2024 a speváčka na nej spolupracovala s legendárnou kráľovnou funku Chakou Khan, Paris Hilton, Kaliou, Labrinthom alebo talentovanou rapperkou Tierrou Whack. Sia už minulý rok zverejnila pilotný singel Gimme Love, teraz ponúka ďalšiu ukážku. Duet s Kylie Minogue! Obe dámy si spoluprácu vyskúšali už na albume Kiss Me Once, ktorý Kylie vydala v roku 2014…

Nová etapa na hudobnej ceste Kylie

Tento čerstvý hudobný počin predstavuje prvú spoluprácu Kylie od jej úspechu s hitom Padam Padam, ktorý sa vyšplhal na vrchol amerických hitparád. V nedávnom významnom okamihu vystúpila Kylie na pódiu 66. ročníka udeľovania cien Grammy v Los Angeles, aby ocenila svojich priaznivcov z radov LGBTQ+. Jej fascinujúce vystúpenie jej vynieslo prvú cenu Grammy po 18 rokoch, keď za skladbu „Padam Padam“ získala cenu za najlepšiu tanečnú popovú nahrávku.


Sia and Kylie Minogue – Dance Alone

Počas svojej ďakovnej reči vyjadrila úprimnú vďaku za neutíchajúcu podporu zo strany jej LGBTQ+ fanúšikov. Jej prevzatie ceny tiež naznačilo novú vzrušujúcu kapitolu v jej slávnej kariére.

Viac o téme: #Dance Alone #Kylie Minogue #novinka #sia #singel