Legendárne dvojčatá Weasleyovci z filmov o Harrym Potterovi, nás pozývajú na neobyčajné dobrodružstvo

„Fantastic Friends“ je dokumentárny seriál, ktorý sa zameriava na nevšedné zážitky bratov Phelpsov, stretávajúcich fascinujúcich hostí, objavujúcich očarujúce mestá a prijímajúcich fenomenálne výzvy – pričom sa snažia udržať si svoju šibalskú povahu.

James a Oliver Phelpsovci, známi najmä ako legendárne dvojčatá Weasleyovci z filmov o Harrym Potterovi, nás pozývajú na neobyčajné dobrodružstvo. V šiestich doteraz odvysielaných častiach ich cestovateľského dokumentárneho projektu sa stretávajú so zaujímavými hosťami, objavujú čarovné miesta a prijímajú fenomenálne výzvy.


Fantastic Friends with James and Oliver Phelps – Official Trailer – Series Two

Pripravte sa na dovolenku s Maisie Williamsovou (Arya Starková z Hry o tróny a ďalšími) na úžasnom karibskom ostrove Svätá Lucia (plavecké a jachtárske výzvy, nádherné výhľady, náročné túry, veľa rumu a čokoládová masáž) alebo na cestu po Islande s hľadačkou ekologického raja Bonnie Wrightovou (okrem iného Ginny Weasleyová z filmov o Harrym Potterovi). S Lukom Youngbloodom sa vyberiete do púštnej oázy v Dubaji, so Sophie Skeltonovou do Krakova a do Tatier… Výnimočná séria.

Obidve série (14 epizód) tohto výnimočného seriálu si môžete pozrieť na HBO MAX.

Viac o téme: #Fantastic Friends