LEGO trailer Pharrella Williamsa je vonku

Môže sa to zdať šialené, ale Pharrell Williams (51) rozpráva príbeh svojho života v podobe lego postavičky. Animovaný film s názvom „Piece by Piece“, ktorý rozpráva Pharrellov životný príbeh od jeho detstva až po jeho súčasný status globálnej superstar dorazí do kín 11. októbra.

Kto je Pharrel Williams?

Pharrell Williams je americký spevák, skladateľ, hudobný producent a módny návrhár. Je známy svojou prácou v hip-hopovej skupine The Neptunes“ a svojou sólovou kariérou. Získal 13 cien Grammy a bol nominovaný na dve ceny Academy Award. Je tiež zakladateľom módnych značiek „Billionaire Boys Club“ a „Ice Cream“.

Pharrell Williams/Zdroj: @pharrell
Pharrell Williams/Zdroj: @pharrell

Pharrel Williams v celkom novom type filmu

Film je vytvorený pomocou lego animácie a režíruje ho oscarový Morgan Neville. V skoršom vyhlásení Neville povedal, že keď ho Williams pred piatimi rokmi oslovil s nápadom na životopisný film lego, „bol to jeden z tých vzácnych momentov, keď som v sekunde vedel, že toto je cesta, na ktorú chcem ísť.“

Pharrell Williams lego version/Zdroj: @pharrell
Pharrell Williams lego version/Zdroj: @pharrell

Williams uviedol: „Keď som mal bláznivú víziu vyrozprávať tento príbeh prostredníctvom lego kociek, nevedel som si predstaviť lepšieho partnera ako Morgana. Je to legenda. Dodal, že sa cíti poctený, že sa o to môže podeliť so svetom a prieviesť ľudí do vlastného vesmíru.

Pharrell ako lego postavička

V upútavke vidíme Pharrella ako malého chlapca, ako stavia lego domčeky a sníva o tom, že sa stane hudobníkom. Sledujeme ho, ako sa prepracúva cez rôzne fázy svojho života, od jeho raných dní v hip-hopovej skupine „The Neptunes„, až po jeho sólovú kariéru a prácu s niektorými z najväčších mien v hudobnom priemysle.


PIECE BY PIECE – Official Trailer [HD] – Only In Theaters October 11

Upútavka je plná energie a optimistických vibrácií, ktoré sú typické pre Pharrellovu hudbu. Lego animácia je pútavá, zábavná a určite zaujme všetkých Pharrellových fanúšikov.

Trailer obsahuje niektoré z Williamsových hitov, vrátane „Happy“, rovnako ako lego verzie Gwen Stefani, Kendrick Lamar, Timbaland, Justin Timberlake, Busta Rhymes, Jay-Z a Snoop Dogg.


Pharrell Williams – Happy (Video)

V minulosti sme už mali možnosť vidieť nejaké lego filmy. Chris Pratt hral v roku 2014 vo filme The LEGO Movie a jeho pokračovaní z roku 2019 a Will Arnett viedol film LEGO Batman z roku 2017. Trailer naznačuje, že vo filme bude aj Pharrellova nová hudba. Pôjdete si tento film pozrieť?

Viac o téme: #film #lego #Pharrell Williams #Piece by Piece #trailer