Lina Mayer prichádza s letným hitom Raj

Karol Majerník

Nalaďte sa na leto s novým singlom od Liny Mayer. Chytľavá hudba, text plný emócií a nezameniteľný glam 80. rokov – to všetko nájdete v skladbe Raj.

Po úspešnom singli Vesmír sa talentovaná speváčka s jedinečným hlasom Lina Mayer vracia na scénu s novinkou s názvom Raj. Nový singel je jej treťou skladbou v slovenčine a zároveň predzvesťou pripravovaného druhého albumu, ktorý by mal výjsť na jeseň tohto roka.


LINA MAYER – Raj

Lina Mayer je meno, ktoré si na slovenskej hudobnej scéne čoraz viac upevňuje svoje miesto. Donedávna speváčka tvorila najmä v angličtine, a jej skladba Personal sky sa stala rádiovým megahitom. V poslednej dobe však Lina prichádza so skladbami v jej rodnom jazyku. Svedčí o tom skladba Stratená, či jej posledný singel Vesmír, ktorý sa rovnako umiestnil na popredných miestach v rebríčkoch rádiového éteru. Lina Mayer sa nebojí experimentovať s rôznymi hudobnými žánrami, a to jej umožňuje vytvárať skladby, ktoré sú vždy svieže a aktuálne.

LINA MAYER - Raj
LINA MAYER – Raj

Raj vznikol v štúdiu Basement recording v spolupráci s producentom Vladom „Randym“ Gnepom, s ktorým Lina dlhodobo spolupracuje. Hudobnú stránku skladby vytvorili spoločne, zatiaľ čo text je dielom samotnej Liny Mayer.

„Všetky moje skladby vychádzaju z toho , čo žijem. My umelci pracujeme s emóciami a myslím, že najviac uveriteľná je skladba vtedy, ak je emócia prežitá. Tento príbeh sa stal. Chcela som napísať song o niečom pozitívnom, čo by ostalo a vydržalo, aj keď realita je pominuteľná, a na konci nie vždy ružová. A hudba to našťastie dovoľuje. Lebo žiadna chvíľa v živote sa nikdy neopakuje, je jedinečná, a všetko raz prejde, skončí. Tak ako napr. aj toto leto.. Preto je dôležité, aby sme si to uvedomovali, a prežívali každú chvíľu naplno. Toto je posolstvo tejto skladby,“ približuje novú skladbu Lina.

Singel Raj je dostupný na youtubovom kanáli speváčky a tiež na všetkých streamovacích platformách.

Viac o téme: #Lina Mayer #novinka #Raj #singel