Lost Frequencies s kapelou Bastille prinášajú nový epický singel ‚Head Down‘

Hudobná novinka na tento týždeň

V oblasti súčasnej hudby vzbudil novú vlnu vzrušenia belgický hudobný zázrak Lost Frequencies, známy svojím prelomovým albumom „All Stand Together“. Tento album sa preslávil hitmi ako „Where Are You Now“ alebo „The Feeling“. Teraz zdobí ohromujúci prírastok nový singel „Head Down“, ktorý vznikol v spolupráci s uznávanou britskou kapelou Bastille.

Head Down je kľúčovou skladbou albumu All Stand Together, ktorá mu dodáva bohatosť a hĺbku. Tento singel je majstrovskou kombináciou jemných tónov a zvučnej, odvážnej melódie. Jeho text, ktorý hovorí o odolnosti a nádeji – „srdcia sa lámu, život ťa môže zraziť k zemi / nevešaj hlavu dole“ – zasahuje poslucháčov a ponúka posolstvo sily a súcitu so sebou samým.


Lost Frequencies & Bastille – Head Down

Lost Frequencies, belgická senzácia, sa vezie na vysokej vlne úspechu. Len v minulom roku predviedol svoju jedinečnú zmes housu a popu na svetových pódiách a zanechal svoju stopu na veľkých festivaloch ako Tomorrowland, Lollapalooza a Creamfields. Jeho desaťročná cesta v hudobnom priemysle je dôkazom jeho schopnosti neustále posúvať hranice svojho remesla.

Na druhej strane tejto umeleckej spolupráce stojí skupina Bastille, ktorá si získala srdcia a ocenenia vrátane ceny Brit Award a nominácie na Grammy. Repertoár Bastille, ktorý obsahuje svetové hity ako „Pompeii“ a „Happier“, rezonuje u publika na celom svete a nazbieral miliardy streamov. Ich skúsenosti s tvorbou piesní, ktoré rezonujú s poslucháčmi, sa bez problémov spájajú s melodickou a dušu pohlcujúcou tanečnou hudbou Lost Frequencies.

Viac o téme: #Bastille #Head Down #hudobná novinka týždňa #Lost Frequencies #novinka #singel