Mario Cimarro sa vracia na Slovensko! Na obrazovky TV Doma mieri jeho ďalšia legendárna telenovela – Túžba tela

Lukáš Kočišek, MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Diváci a diváčky si ju budú môcť vychutnávať na obrazovkách televízie Doma už od utorka 2. apríla 2024 vždy od pondelka do piatka o 16:00 hod., a to hneď v dvoch častiach za sebou.

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov a najmä fanúšičky príťažlivého a charizmatického kubánskeho herca Maria Cimarra! Už od utorka 2. apríla 2024 sa vráti na Slovensko prostredníctvom ďalšej legendárnej latinskoamerickej telenovely, v ktorej stvárnil hlavnú úlohu – Túžba tela (El cuerpo del deseo). Diváci a diváčky si ju budú môcť vychutnávať na obrazovkách televízie Doma vždy od pondelka do piatka o 16:00 hod., a to hneď v dvoch častiach za sebou.


Túžba tela – pozdrav od Maria Cimarra

„Teším sa, že môžeme našim divákom a diváčkam priniesť ďalšiu zo žiadaných a už dlhší čas nevysielaných telenoviel, ktoré sa zaraďujú do kategórie kultových,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Aj uplynulý rok 2023 sa na Slovensku niesol v znamení Maria Cimarra, titulné strany novín a časopisov zapĺňal vďaka svojmu účinkovaniu vo veľkolepej tanečnej šou Let’s Dance a uvedenia na TV Doma sa dočkalo premiérové pokračovanie legendárnej telenovely Skrytá vášeň. Vlani sa preto dokonca stal druhou Slovákmi najvyhľadávanejšou zahraničnou osobnosťou v rámci štatistík najobľúbenejšieho vyhľadávača na svete Google.


Túžba tela | od utorka 2. 4. 2024 o 15:55 na Doma (1. teaser)

Cimarra však so Slovenskom nespájajú len jeho úspešné telenovely či súťaženie v Let’s Dance, ale aj snúbenica Bronislava Gregušová, s ktorou má dcérku Brianu. Už v roku 2018 spôsobil v Markíze doslova ošiaľ, keď prijal pozvanie na tradičný Deň otvorených dverí.

„Som veľmi rád, že po účinkovaní v tanečnej šou Let´s Dance a vysielaní legendárnej Skrytej vášne sa vrátim na Slovensko, do krajiny odkiaľ pochádza moja snúbenica a matka mojej krásnej dcérky, aspoň prostredníctvom televíznych obrazoviek, v ďalšej legendárnej telenovele Túžba tela. Verím, že moji slovenskí fanúšikovia si budú pri jej sledovaní na obrazovkách TV Doma užívať príjemné popoludnia,“ vyjadril sa samotný Mario Cimarro, ktorý pre divákov a diváčky TV Doma dokonca nahral špeciálny videopozdrav v slovenčine.


Túžba tela | od utorka 2. 4. 2024 o 15:55 na Doma (2. teaser)

Túžba tela rozpráva príbeh Pedra José Donosa (Andrés Garcia), bohatého muža, ktorý vo svojich sedemdesiatich rokoch už dosiahol všetko, čo si zaumienil, vrátane lásky Isabel Arroyovej (Lorena Rojas), mladej a atraktívnej ženy. Nanešťastie, zásahom osudu Pedro José náhle zomiera na infarkt v rovnakom čase ako mladý roľník menom Salvador Cerinza (Mario Cimarro). Duša Pedra José Donosa sa však odmietne vzdať všetkého, čo na tomto svete zanechal a prevtelí sa do tela predčasne zosnulého Salvadora Cerinzu. Vďaka novej príležitosti, ktorú mu život dal, sa Pedro José vracia, hľadajúc všetko, čo stratil, bez toho aby tušil, čo všetko odhalí. Nezvyčajný a tajomný návrat Pedra Josého, teraz už v tele mladíka, spustí sériu udalostí, pri ktorých vyjdú na povrch mnohé tajomstvá, pravdy a klamstvá…

Viac o téme: #seriál #telenovela #Túžba tela #TV Doma