Napínavý dramatický triler Leave the World Behind o rodine, chaose a prežití

Apokalyptický thriller „Nechajte svet za sebou“, ktorý režíroval Sam Esmail sa odohráva počas pokojnej rodinnej dovolenky.

Keď cudzinci hľadajú útočisko pred záhadným a stupňujúcim sa kybernetickým útokom, príbeh naberá intenzívny spád a pre každú postavu je výzvou konfrontovať sa so svojou úlohou vo svete na pokraji kolapsu.

Vo filme Leave the World Behind, v réžii Sama Esmaila (Mr. Robot), sa diváci vydávajú na strhujúcu cestu. Julia Roberts a Ethan Hawke účinkujú v tomto strhujúcom príbehu, v ktorom pokojná rodinná dovolenka naberie nečakaný spád. Plány Amandy a Claya, ktorí si na víkend prenajímajú luxusný dom, naruší príchod cudzích ľudí, G.H. (Mahershala Ali) a Ruth (Myha’la), ktorí hľadajú útočisko pred záhadným a stupňujúcim sa kybernetickým útokom v dome, o ktorom tvrdia, že je ich. Ako sa blížiaca sa katastrofa stáva čoraz hrozivejšou, obe rodiny sú nútené vyrovnať sa so svojimi úlohami vo svete na pokraji kolapsu.


Leave The World Behind | Official Trailer | Netflix

Na základe románu Rumaana Alama nominovaného na National Book Award, LEAVE THE WORLD BEHIND produkoval Esmail Corp, Red Om Films a výkonný producent Higher Ground Productions.

Viac o téme: #dráma #Leave the World Behind #Netflix #triler