Neuveriteľná cesta skupiny Wham od školských priateľov k superstar

Netflix Media Center

V roku 1982 sa najlepší priatelia a ešte tínedžeri George Michael a Andrew Ridgeley ako WHAM! vydali na cestu, aby dobyli svet.

V júni 1986 odohrali svoj posledný koncert na štadióne Wembley a presne to sa im podarilo. Teraz po prvýkrát rozprávajú vlastnými slovami úžasný príbeh o tom, ako za štyri roky ovládli rebríčky hitparád na celom svete s nadčasovými a klasickými popovými piesňami. Hit za hitom – Club Tropicana, Wake Me Up Before You Go Go, Freedom, I’m Your Man a samozrejme Last Christmas.

Ich čas na výslní bol horúci, stali sa prvou západnou popovou skupinou, ktorá hrala v Číne. bolo to obdobie, ktoré vystihovalo a stelesňovalo nielen ich mladosť, ale aj mladosť mnohých miliónov fanúšikov, ktorí ich zbožňovali.


WHAM! | Official Trailer

WHAM! je celovečerný dokumentárny film, ktorý zachytáva toto magické obdobie, od režiséra Chrisa Smitha (Tiger King, Sr.) a producentov Johna Battseka (The Deepest Breath) a Simona Halfona (Supersonic) S bezprecedentným prístupom k osobnému archívu Georgea aj Andrewa, vrátane pozoruhodných a nikdy predtým nevidených záberov, spolu so vzácnymi, úprimnými a doteraz nepočutými rozhovormi, WHAM! mapuje ich neuveriteľnú cestu od školských kamarátov k superstar.

Dokumentárny film Wham! si môžete pozrieť na Netflixe už 5. júla.

Viac o téme: #dokumentárny #Netflix #Wham!