Nový nepriateľ, ktorého sa obáva aj samotný diabol, ohrozí svet

Bohuš Mäsiarčik

Kňaz Vergara uteká pred svojou minulosťou a nachádza útočisko u Diabla, ktorý mu dá pokyn, aby našiel poklad – jednu z 30 mincí, pre ktoré Judáš zradil Ježiša Krista. Je čas sa mu opäť postaviť tvárou v tvár, ale tentoraz je naozaj pripravený.

Vitajte v temnom, mystickom svete, kde nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Nikomu tu nemožno veriť. V prvej sérii španielskeho seriálu sa vyháňač Diabla, boxer a bývalý väzeň otec Vergara (Eduard Fernández), ambiciózny starosta Paco (Miguel Ángel Silvestre) a veterinárka Elena (Megan Montaner) ocitnú v centre celosvetového sprisahania s cieľom získať tridsať strieborných, ktoré boli vyplatené Judášovi Iškariotskému za to, že zradil Ježiša zNazaretu. Mince sú prekliate a majú nadprirodzenú moc.


30 Coins Season 2 | Official Trailer | HBO

V druhej sérii kňaz Vergara uteká pred svojou minulosťou a nachádza útočisko u Diabla, ktorý mu dá pokyn, aby našiel poklad – jednu z tridsiatich mincí, pre ktoré Judáš zradil Ježiša Krista. Je čas sa zlu opäť postaviť tvárou v tvár, ale tentoraz je Vergara naozaj pripravený.

Viac o téme: #2 séria #30 strieborných #horor #seriál #triler